תרמיל הצבא – ערכת חייל חיונית

/
/
/
206 Views

במהלך השנים היו מספר תרמילים שונים של הצבא. למרות שהעיצוב הבסיסי לא השתנה הרבה במהלך השנים, הדרך שבה הם מחלקים את המשקל השתנתה. במקור נשאו הכתפיים את רוב המשקל שהפך קשה לנשיאה לתקופות ארוכות. כיום מורידים את המשקל (כ-90%) באמצעות חגורות ירכיים מרופדות. מכיוון שהירכיים הרבה יותר חזקות מהכתפיים, המנשא מסוגל לשאת יותר משקל לפרק זמן ארוך בהרבה.

תיקי גב מתחלקים בדרך כלל לארבע קטגוריות: ללא מסגרת, מסגרת חיצונית, מסגרת פנימית וחבילת גוף. המסגרות משמשות לסיוע בחלוקת המשקל על פני גוף התרמיל והעברת משקל זה לירכיים ולרגליים. רצועות הכתפיים משמשות אז רק לייצוב. תרמילי צבא בדרך כלל נכנסים לקטגוריית המסגרת החיצונית.

קנבס וניילון הם החומר הנפוץ ביותר המשמש לעמידות וקל משקל. החומר מחובר למסגרת או מקושר או מוצמד. המסגרת עשויה בדרך כלל ממתכת, אך יכולה להיות פלסטיק. בצבא לעומת זאת, המסגרת הזו היא כמעט תמיד מתכת.

תרמיל הצבא הוא חלק חשוב בערכת חייל. השניים הנפוצים הם החבילה הקטנה והתרמיל. התרמיל הקטן דומה מאוד לתרמיל קטן סטנדרטי ושימושי מאוד לשימוש יומיומי ולנשיאת משאות קלים. התרמיל תוכנן כדי למקסם את כמות הערכה שחייל יכול לשאת. הם נועדו לשאת הרבה יותר משקל מאשר חבילה קטנה. לתרמיל יש חלק גדול שיכול לשאת את החיילים ביגוד וציוד נוסף. יש לו שני שקיות צד ונרתיק קדמי אחד המושלם לנשיאת פנסים, kfs וכו'. בחלק העליון יש פאוץ' גדול שמסוגל להתאים לפריטים חיוניים רבים. התחתית מכילה ארגז המכיל את שני שקי השינה, סדין, רשת לעוף ועוד.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved