תרמילים מעור – כניסות ויציאות

/
/
/
254 Views

בתקופה העתיקה הציוויליזציה שלנו לא פיתחה בדים סינתטיים כמו שאנחנו עושים היום. באותה תקופה עור היה חומר יקר ושימש לבגדים, תיקים, חגורות וסחורות דומות. ביניהם תרמילי עור היו יציבים יותר מבדים אחרים ששימשו. עד היום זה נחשב כחומר עמיד בפני עמידה בפני קריעה. עור הוא אופנתי כמו גם חומר רב תכליתי ליצירת תיקי גב עבור חניך נלהב, ציידים או אוהבי טיול.

הנה כמה יתרונות וחסרונות לחייב תיקי עור בהשוואה לחומרים אחרים:

חסרונות

תיקי גב מעור מתגלים באיכות נמוכה כאשר הם בנויים בצורה גרועה והם אינם מטופלים כדי לעמוד בפני הנזקים הנגרמים על ידי מים. הוא מתכווץ אם הוא נרטב. עם זאת, כל החסרונות הללו עשויים להתגבר על ידי בקרת איכות קפדנית ושימוש נכון בטכנולוגיה העדכנית ביותר.

יתרונות

היתרון הגדול ביותר בשימוש בעור הוא העמידות שלו. עור שימש למגוון מוצרים בעיקר בשל עמידותו.

סוגי תיקי גב

נצפה שלשוק יש גם גודל סטנדרטי של תרמילי עור וגם אחד בגודל מותאם אישית. גודל קטן יותר של תרמילים שימושיים לארוחת צהריים, מפתחות, טלפונים סלולריים, ארנק, פנקסי צ'קים וכו', בעוד שתרמילים מעור גדולים יותר יכולים להכיל את הפריטים הקטנים האלה בתא עם רוכסן או כפתור המובנה בתרמיל עצמו.

תיקי עור מיועדים לגברים ולנשים תוך התחשבות בהעדפות הסגנון של כל אחד מהם. הם יכולים להיות עור רך או קשה, המכילים תאים קטנים יותר לשימושים שונים. עור הוא החומר המועדף על רבים וחלקם הם כדלקמן:

תיקי גב מעור מכללה

הסוג הנפוץ ותרמילי עור בשימוש רב בקרב ההמונים.

תיקי גב מעור לילדים

מי לא זוכר את הפעמים שבילינו בסחיבת אחת על הגב בדרכנו לבית הספר? אחרי תרמילים בקולג' סוג זה של תרמילים הם הכי בשימוש.

תיקי קמפינג

תיקי קמפינג הם כנראה הסוג הנפוץ ביותר של תרמילים. ישנם תיק גב קמפינג דלוקס עם מערכת איזון משקל ומתלה קפיצי. הוא משמש כשאתה בסוף שבוע ארוך מחוץ לבית ורוצה לשאת את כל ציוד הקמפינג שלך על הגב.

תרמילים לטיולים

טיולים הם פעילות מהנה לדור החדש וצריכים מכשירים מתאימים. למשל הציוד שלך, מי המזון וכל הדברים החיוניים כדי להמשיך לחיות בעצמך כשאתה רחוק קילומטרים מהציוויליזציה על שביל הררי. לכן, אתה צריך תרמילים עשוי עור טיולים במיוחד.

תיקי עור למחשב נייד

תרמיל הלפטופ מעור מאפשר לך להחזיק את המחשב הנייד שלך בסביבה בכל עת שצריך מבלי לאמץ את הידיים.

תיקי עור לאופנוע

משמש במהלך רכיבה על אופניים מכיוון שלא כדאי לשאת מטען על הגב במקום להניח אותו על גב האופניים.

תיקי גב לכלבים

כל אוהבי הכלבים בחוץ רוצים את הטוב ביותר עבור חיות המחמד והחברים המהימנים שלהם, תיק גב לכלבים הוא רק דרך שימושית לסחוב דברים

כמה טיפים לאריזת תיק גב

– אריזה של החפצים הכבדים שלך בחלק העליון תמשוך אותך לאחור – אריזה של החפצים הכבדים שלך ליד הבסיס תגרור אותך מטה. לכן הקפידו שהפריטים הכבדים שלכם יהיו ארוזים יחסית באמצע כדי לאזן את המשקל.

– ארוז פריטים פנויים מהרגע או פריטים שתדרשו לעתים קרובות בכיסים צדדיים קלים לגישה. אם מתחיל לרדת גשם, אתה לא רוצה לפרוק הכל כדי להגיע למעיל הגשם שלך.

– גלגל את המזרן שלך ונשא אותו מחוץ לחבילה שלך. אתה יכול גם להשתמש במזרן שלך כחיץ בין פריטים בפינה חדה לבין הגב שלך.

– השתמש בסירים שלך כדי להגן על פריטים עדינים כמו מצלמות וכו'.

– אחסן כל דלק זקוף והרחק ממזון במקרה שיש שפיכה.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved