תיק עור – המשרד שלך בתיק

/
/
/
348 Views

שום דבר לא זועק אלגנטיות כמו עור באיכות טובה. סימני ההצלחה המובהקים הם תיקי עור טובים. בימים של פעם, תיקי עור שימשו בעיקר לנשיאת תקצירים משפטיים לבית המשפט. אולם כעת הם משדרים איכות ומקצועיות, ומאז התפתחו משמעותית לסמל סטטוס.

האבולוציה של התיק

תיקי עור עוצבו במקור לאחר הילקוטים הצלולים של המאה ה-14. ילקוטים אלו שימשו לנשיאת כסף וחפצי ערך. בשנת 1826, צרפתי בשם גודילוט עיצב את מסגרת הברזל הצירים הראשונה של תיקי עור. לאחר מכן, הגלדסטון ורוזברי בעל הגג הסגלגל הלכו בעקבותיהם. אלה פנו את מקומם לתיקי העור הפופולריים עם מסגרת מתכת שנפתחים כמו מחשבים ניידים.

הכלים החיוניים של העסק עברו שינויים דרסטיים במהלך השנים. לא להישאר מאחור, אז יש תיקי עור. מה שהיה פעם רק תאים וחלקים חיצוניים ידידותיים לנייר כוללים כעת תאים מיוחדים לגאדג'טים תוך שמירה על שטח נייר. דשים גדולים מופיעים בדרך כלל, שנועדו להעניק לתיקים מעור מראה יעיל יותר על ידי הסתרת כיסי הגאדג'טים.

שולחן עבודה בתיק

תיקי עור לא רק נושאים את המסמכים החשובים שלך, הם יכולים גם להכיל טלפונים סלולריים, מחשבי כף יד, מחשבים ניידים, דיסקים מחשבים, כרטיסי ביקור ועוד רבים אחרים. תיקי עור מגיעים כעת עם ידיות ורצועות כתפיים לתוספת ניידות. בקיצור, תיקי עור יכולים להיות שולחן עבודה נייד. לתיקים מעור יש אפילו שמות חדשים כמו תיקי גברים, תיקי אוכף ותיקי שליחים.

למרות שתיקי עור רך עם רצועות כתפיים החליפו את התיקים המלבניים הקשים יותר, אנשי עסקים ומנהלי תאגידים עדיין יכולים להכות גלים על ידי בחירת תיקי עור מעור גמיש ומסוגנן. תיקי עור רך תורמים לאריזה ולהרחבה קלה יותר. מה שכן, הם מקרינים תמונה ידידותית יותר.

בחירת שלמות

שחור נותר הצבע המועדף עבור אנשי מקצוע, אם כי אנשים מתחילים להישען לצבעים נינוחים ויצירתיים יותר. חום ואפור מתאימים לאירועים מזדמנים ורשמיים כאחד.

צבעי מעצבים, כמו חרדל וחמוציות, מושלמים לאיש המקצוע בעל הדמיון. זכור כי התיק שאתה בוחר משקף לא רק את הענף אליו אתה קשור, אלא גם את האישיות הייחודית שלך.

בעת בחירת תיקי עור, אתה צריך לשקול את המבנה שלו. ערכו רשימה של הפריטים שאתם מתכוונים לשאת וקבעו את המבנה שאתם צריכים. אם תסחב ציוד מחשבים או ניירות שצריכים לשכב שטוח, בחרו בתיק המיועד להגנה. מצד שני, אם אתם נושאים פריטים בעלי צורה לא סדירה, כמו חפצים אישיים או חטיפים, אתם צריכים תיקי עור עם פחות מבנה, על מנת להכיל את הפריטים הללו בנוחות.

דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא הסגנון של תיקי העור שלך. אתה יכול לבחור לקבל ידיות, רצועות, או אפילו שניהם. כבעל מקצוע, אתה צריך להציג מראה משופשף ומשוכלל בצורה מושלמת. שקול מה אתה לובש בדרך כלל וקבע אם תיקי העור שלך משתלבים בצורה מושלמת.

לבסוף, שקול את התאים של תיקי העור. אל תהיה תאב תא. בחר רק את התיק עם התאים שבהם תשתמש. יותר מדי תאים מיוחדים הם בזבוז של מקום וכסף. שקיות גדולות יותר הן תמיד מגוונות יותר.

עם כל כך הרבה תיקי עור לבחירה, למצוא את התיק המושלם זה כמו להכיר חבר חדש. אתה תגלה שההיקשרות שלך גדלה ככל שהזמן יעבור. עם הצבעים הטבעיים שלהם, תיקי עור הופכים לעשירים ויפים יותר ככל שהם מתבגרים. אתה תגלה שאתה לא יכול ללכת לשום מקום בלי אחד. עם תיקי עור, אתה יכול לשאת את המשרד שלך לכל מקום שאתה הולך.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved