תיק גב קטן או תיק גב גדול?

/
/
/
229 Views

בתור תרמילאי ותיק וכמי שמחפש כל הזמן לחיות את חייו בצורה מינימליסטית יותר, אחת השאלות שאני מתלבט בה היא האם אני יכול לצמצם את המטען שלי לתרמיל אחד פשוט וקטן (נניח בנפח של 35 ליטר). ). מאמר זה הוא סיכום קצר של סוג הבחירה שאני ושאר התרמילאים צריכים לקחת בחשבון כאשר מנסים לבצע את השינוי הזה.

כפי שהוא, התרמיל שלי לא גדול במיוחד בתוכנית הגדולה של הדברים. זהו דגם MacPac הנושא בסביבות 55 ליטר. מכאן שזה לא שאני סוחב הכל, אלא את כיור המטבח על הגב! למעשה, כשקניתי אותו לפני מספר שנים, נקלעתי בין הרעיונות שאני לא אוהב להעמיס על עוד מזוודות, אבל שאני עדיין מעדיף לסחוב כמה סמי-מותרות. נראה שזה מתאים איפשהו באמצע.

מכיוון שאני נוטה לשאת רק את הנעליים שאני נועל, תיק הכביסה שלי, מצלמה, ספר והבגדים שלי, נראה שהדרך העיקרית שבה אוכל לצמצם את המזוודות שלי היא להפחית את כמות הבגדים אני לוקח. זה כנראה הדבר היחיד שאני לא חסכן איתו במיוחד כשאני נוסע. הסיבה היא שאני פשוט מרגיש טוב יותר עם עצמי כשאני מרגיש נקי והיגייני! אני בהחלט לא לוקח בגדים יוקרתיים, אבל אני לוקח בערך 8 או 9 חולצות טריקו והחלפות תחתונים. עכשיו עבור אנשים רבים, זה אולי עדיין נראה בצד הקטן, אבל יש חלק של אנשים שמעדיפים את הרעיון של רק כמה שינויים של בגדים. הרעיון הוא שאתה לובש זוג אחד, שיהיה לך זוג אחד נקי וכנראה אחד מלוכלך. הבעיה בעיניי היא שבהנחה שאני רוצה להישאר נקי, כמות כל כך קטנה של בגדים למעשה מפעילה יותר לחץ על חווית הטיול על ידי הצורך כל הזמן לנקות אותה ומציאת מתקן לעשות זאת! מבחינתי, אי הנוחות הזו גוברת בהרבה על הנוחות היחסית של נסיעה קלה במיוחד

דרך נוספת להפחית את העומס תהיה לא לקחת את מצלמת ה-SLR הדיגיטלית והעדשה הנוספת שלי, אבל אם אני רואה את העולם, וכבר יש לי את המצלמה ברשותי, אז יהיה חבל לא לקחת אותה! אם עוד לא היה לי המצלמה, אולי הייתי חושב אחרת.

אם נחזור לנושא הלבוש, לאקלים של היעד יש השפעה רבה על האופן שבו ואיזה סוג של בגדים נישא. לדוגמה, מיקום עם טמפרטורה משתנה ודפוס גשם בלתי צפוי גורם לי בדרך כלל לקחת ז'קט עמיד למים ופליסה. אלה יכולים להיות פריטים מגושמים למדי שאני יכול להימנע מלקחת כשאני הולך למדינה חמה באופן עקבי. במיקום כזה, אפילו גשם בשעות היום הוא די לא רלוונטי מכיוון שהשמש מייבשת בקרוב כל פריט לבוש רטוב!

לסיכום, נראה שהדרך העיקרית עבורי לצמצם את מזוודות הנסיעות שלי תהיה פשוט לנסוע יותר למדינות חמות יותר שדורשות פחות ביגוד מגושם ומומחה! אחרת, בהתחשב בכך שאני לא מתכוון לעזוב את המצלמה כרגע, נראה שאני לא מתכוון להמיר לתרמיל קטן של 35 ליטר בקרוב!

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved