תיק גב מחברת SwissGear Maxxum כחול מאת Wenger וכל מה שצריך לדעת עליו

/
/
/
295 Views

יש הרבה תרמילים זמינים למטרות שונות, אבל תיקי גב למחשב נייד צריכים להיות יותר מאשר רק התכונות הרגילות של רוב התיקים. תיקי גב למחשב נייד ומחברת צריכים מקום נוסף, עמידות נוספת ותכונות מיוחדות שמתאימות בצורה מושלמת לגאדג'טים שלך. יש לי את SwissGear Maxxum Blue Notebook Backpack של Wenger ואני חייב לומר שהוא זוכה לשבחים גבוהים בגלל התכונות המצוינות שלו. כדי להבין יותר על התיק הזה, הרשו לי להסביר את הנושא.

לְעַצֵב

התיק המעוצב והיפה הזה כולל את כל התכונות שאתה צריך לשאת את המחשב הנייד שלך וחפצים חיוניים אחרים לעבודה יומיומית. למארז הלפטופ יש תא מרופד עם רצועת בטיחות השומרת על המחשב הנייד במקומו ומוגן מפני כוחות אחרים, בעיקר מנפילות. התא יכול להכיל עד 15.4 אינץ' מחשבים ניידים בצורה נוחה. תא המחשב הנייד הוא זה שנמצא בצדו האחורי ביותר של התיק, שם קל יותר לפתוח אותו כאשר הוא פונה לרצועות הכתפיים, כך שהתיק פועל כמו מנשא דו צדדי. מלבד המחשב הנייד, אתה יכול להכניס ניירת ומסמכים לתא הזה, ויש לו גם כיס קטן לשמירת פריטים קטנים כמו כונני הבזק מסוג USB וחוטי אש.

שני התאים האחרים מיועדים לשאת פריטים שונים. התא השני שנמצא באמצע התיק נושא בעיקר את הפריטים העבים יותר כמו ספרי לימוד, מחברת וקבצים חשובים אחרים. התא בקדמת התיק קטן יותר וניתן לשמור שם ציוד משרדי אחר כמו עטים ודברים. משני צידי התיק יש מחזיקי בקבוקי מים שבהם אתה יכול לשמור את המשקאות שלך, מה שמבטל את הצורך להכניס בקבוק גם לתיק ומסכן שהדברים שלך יירטבו.

התיק די מגושם, עם משקל של 3.7 פאונד ומידות של 14.2 אינץ' x 11 אינץ' x 18.9 אינץ', אבל הוא מעוצב בצורה מושלמת כדי להיות מסוגל לשאת את כל הדברים שלך. הוא עמיד במיוחד ועמיד מאוד בפני מזג אוויר, ולחלק התחתון שלו יש חומר חזק שיכול לעמוד בפני שחיקה בחלק המנוצל ביותר. לתיק יש הרבה רצועות המאפשרות להרחיב ולכווץ את התיק כרצונכם, בהתאם לכמות המטען שהוא נושא.

צֶבַע

לתיק הזה יש גוף שחור ויפה עם הדגשים של פנים כחולות ואזור אפור בהיר באמצע. ישנם הדגשות כחולות אחרות בצד וברצועות של התיק, שהיא תכונה טובה מאוד עבור אנשים בחוץ עם כחול כצבע האהוב עליהם. אבק וכתמים לא ברורים מאוד על התיק הזה בגלל הגוף השחור, אבל על הכחולים והאפורים זה עשוי להופיע. זה פחות או יותר צבע חד מיני כי הרבה נקבות אוהבות גם כחול, ולתיק אין מבטאים מיוחדים המעידים אחרת. הכחול הופך את התיק ליותר בולט, ואף עדיף על פני יריבים שחורים רגילים או בצבע קל.

תכונות אחרות

לתיק יש אביזרים שלמים בכל הנוגע לנסיעות. יש לו שקע אוזניות כך שתוכל להאזין למנגינות האהובות עליך גם בזמן נסיעה או הליכה. רצועות הכתפיים שלו יכולות לפזר משקל ביעילות כך שגם אם החרק מגושם, הוא לא כל כך כבד לנשיאה. לתיק יש גם עיצוב גב זרימת אוויר ששומר על קור רוח גם אם לבשת את התיק כל היום. כל התכונות שלו פונקציונליות ושימושיות עבור אלה שאוהבים לטייל, להביא את המחשבים הניידים שלהם למקומות שונים, או אפילו עבור אנשים שעובדים או הולכים לבית הספר כל יום עם המחשב הנייד שלהם.

סיכום

אני לא אתפלא אם בסוף הסקירה הזו, תחליטו לגמרי לקבל את התיק הזה. ה תיק גב מחברת SwissGear Maxxum Blue מאת Wenger לא קיבלה שום משוב שלילי לגבי הפונקציונליות והעמידות שלה. אתה בהחלט תאהב את התיק הזה, כמוני, ואם תטפל בו, הוא יכול להחזיק מעמד זמן רב מאוד. ובמחיר שלה, אני לא חושב שאי פעם תמצא מציאה כל כך משתלמת כמו זו.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved