תיקי פראדה – מה כל כך נהדר בהם?

/
/
/
282 Views

אם יש לך חוש לתיקים, כנראה שיש לך פראדה באוסף התיקים שלך. זה אומר שאתה יודע עד כמה פראדה נהדרת. חלקנו חדשים בפראדה, אבל מה דעתך שכולנו נחלוק מדוע פראדה היא אחת מתוויות התיקים הטובות ביותר שתקנה?

תן לי להתחיל עם קצת היסטוריה. פראדה היא איטלקית. זה הוקם על ידי מריו פראדה, אדם שהיה לו חלום להפוך עור לאביזרי אופנה יפהפיים. למעשה, העיצובים הראשוניים שלו נראו נהדרים אך היו כבדים מדי מכיוון שהם היו עשויים מעור וולרוס.

עד מהרה הוא שיכלל את מוצריו כך שהם הפכו קלים יותר והוא התרכז בהפיכתם למים.

תוך זמן קצר, הוא לא היה רק ​​שם מוכר באיטליה אלא גם באירופה. והשם המשיך להחזיק את עצמו גבוה עד היום, בהיותו כמעט המעצב המכובד ביותר של תיקים ואביזרי עור.

אז מה עם פראדס הוא כל כך מיוחד?

1. תיק פראדה הוא אלגנטיות ואיכות הכל מגולגל לאחד. הם נועדו להיראות יפה אבל לעשות את העבודה. הם ממש יכולים להיות התיק היומיומי שלך במשך שנים ולהמשיך להופיע נהדר ועדיין להיראות מסוגנן. תסתכל על תיקי נסיעות של פראדה – אתה יודע כמה גרוע מתייחסים לתיקים במהלך נסיעות במטוס, אבל פראדה תמיד יוצאת נראית טוב כמו שנכנסה אליהן.

2. אם אתם רוצים לדעת אם תיק איכותי, תסתכלו על התפירה. תיקי פראדה עשויים בעבודת יד ולכן תפורים בחוט מיוחד שהופך אותם להרבה יותר עמידים. לא יהיו לך תפרים פרועים או בטנות קרועים עם פראדה.

3. הם מסוגננים – כל תיק של פראדה מעוצב על ידי מומחים שמשקיעים בו הרבה מחשבה ויצירתיות תוך התחשבות לא רק בטרנדים האופנתיים האחרונים אלא גם בעמידות ובאיכות.

4. פראדה אף פעם לא יוצאת מהאופנה. אתה יכול לקבל תיק פראדה שקנית לפני 10 שנים שעדיין תוכל לסחוב אותו בביטחון. לא הרבה תיקים חיים כל כך הרבה זמן. הסיבה לכך היא שהם לא נועדו לספק גחמות אופנתיות חולפות אלא להיראות טוב על כל אישה תוך מתן שירות איכותי.

5. לפראדה יש ​​תיקים לכל אירוע. זו למעשה חנות אחת לתיקים. ברגע שתיכנסו לחנות של פראדה, תקבלו תיק יומיומי, קלאץ' הערב ואביזרי הנסיעות שלכם במקום אחד. זה עושה את זה אפילו יותר מסוגנן – שאתה יכול לקבל תיק פראדה אחר לכל אירוע. וואו! כמה נחמד זה יהיה?

6. פראדה מייצרים את התיקים שלהם עם החומרים האיכותיים ביותר – עור בדרגה. אפילו החוט המשמש לתפירה אינו חוט תעשייתי נפוץ. הם מקבלים ספקים שמבינים את המפרט שלהם לייצר תיק נהדר, ואז ממשיכים להשיג את החומרים הטובים ביותר להרכיב את התיקים שלהם. למעשה, רוב הפראדות מיוצרות בעבודת יד, עם מעט מאוד כניסה למכונה.

אז אם החלטת להגיע למגוון תיקים שלעולם לא יאכזב אותך, אני מציע פראדה. כדי לראות היכן אתה יכול להשיג מבצעים מעולים על תיקי פראדה מקוריים, בדוק את האתר שלנו

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved