תיקי מכה

/
/
/
269 Views

מה זה תיק מכה? זוהי בעצם שלפוחית ​​גומי כבדה שמתחברת לצינור. הוא משמש לניקוי ניקוז סתום. הוא מוכנס לביוב ומשתמש בלחץ מים כדי לדחוף דרך סתימה. שקיות נשיפה מצליחות מאוד בפינוי קבקבים שנסתמים לחלוטין. הם יעילים במצבים שבהם בוכנות ונחשים אינם, כמו על קבקבים דביקים ושמנוניים. התיק דומה לבלון שהתרוקן. זה מתאים לצינור ניקוז. ברגע שהמים נדלקים, השקית מתנפחת במים ודוחפת את הקבקבים החוצה מהצינורות אל הביוב או בור הספיגה. בקבקבי שומן נחשים נכשלים מכיוון שהשומן מאפשר לנחש לעבור דרך הגוש מבלי להיפטר מהסתימה. שקיות נשיפה מתפוצצות דרך הקבקבים עם פרצי מים בלחץ.

שקיות נשיפה מגיעות בגדלים שונים על מנת להתאים לצינורות שונים. הקפד לבחור את הגודל הנכון של הניקוז שברצונך לפתוח. חברו את השקית לצינור גינה והצמידו את הצינור לשסתום הניקוז של מחממי המים החמים. המים החמים יעילים מאוד בהמסת סתימות. אל תכניס שקית מכה לאסלה או לניקוז כיור כי השקית לא תוכל ליצור מספיק חיכוך כדי לשמור את עצמה במקומה. עדיף להכניס את השקית ישירות לצינור הניקוז. לשם כך עליך להסיר את מלכודת ה-P מתחת לכיור, או להסיר את האסלה. אין להכריח את התיק פנימה כי ייתכנו עיקולים בצינורות והתיק עלול להיתקע. לאחר שהשקית עמוקה במקומה, הפעל את המים וסובב בעדינות את הצינור עם כיוון השעון תוך משיכה איטית של הצינור החוצה. סיבוב הצינור נגד כיוון השעון יכול לשחרר את השקית מהצינור ולהשאיר אותך עם בעיה גדולה יותר.

כאשר אתה רוצה להסיר את שקית המכה עליך לסגור את המים. המתן עד שהשקית תתרוקן ואז מלא בעדינות את השקית מתוך הצינור. אם התיק נתקע, סובב מעט את התיק עם כיוון השעון. חבר מחדש את החלק של הצינור שהסרת קודם לכן, ואמור להיות לך ניקוז נקי ללא סתימות.

לצינורות אספקת המים יש לחץ פנימי. מערכת ניקוז אינה בלחץ. מים זורמים בכוח הכבידה בלבד. הניקוז יכול לעמוד בלחץ, אבל הלחץ היחיד שבו סובל ניקוז הוא משקלם של המים המנקזים. כאשר אתה משתמש בכלי בלחץ כגון שקית מכה, אתה מפעיל לחץ על צינורות הניקוז. בגלל זה צינורות יכולים להתפוצץ. בעת ניקוי כל סתימה קיים תמיד סיכון לתיקונים נוספים.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved