תיקי מאמן – מה כל כך נהדר בהם?

/
/
/
279 Views

אם את בחורה שאוהבת בארון הבגדים שלה דברים ממש מגניבים ועמידים, אז כנראה שבבעלותך תיק Coach. אבל בכל זאת, אולי את בחורה שאוהבת דברים מגניבים ועמידים לאורך זמן ואין לך כזה – עדיין. זה הזמן לצאת ולהשיג לעצמך אחד. אני אגיד לך למה בעוד כמה רגעים, אבל קודם כל, מי המאמן? כולנו מכירים את גוצ'י, YSL, DKNY וכל מעצבי התיקים המפורסמים, אבל אולי לא את קואץ'.

Coach הוא מעצב אמריקאי מוביל של מוצרי יוקרה, מתיקים, ארנקים, תכשיטים ומשקפי שמש ועד נעליים. הם קיימים כבר די הרבה זמן – קבוצה של אומנים התכנסה בשנת 1941 במנהטן והקימה בית מלאכה בניהול משפחתי שהתבסס בלופט שלהם. נקודת המכירה הייחודית שלהם הייתה להשתמש בעור הטוב ביותר האפשרי, והם היו מטפלים בו עד שהם יעשו את זה נכון. הם קיימים עד היום, וזה אומר לך שהם בטח מייצרים כמה דברים נהדרים, נכון?

בכל מקרה, בחזרה למה תיק יד של Coach הוא כל כך מגניב?

1. הם עשויים פשוט מהעור הכי יפה. לתיקים של קואוץ' יש סימן היכר – עור רך, וזה לא ביד. זה למעשה מביא אותנו לסיבה השנייה שלנו מדוע תיקי Coach כל כך נהדרים:

2. ככל שהעור רך יותר, כך הוא יחזיק מעמד זמן רב יותר ויראה פחות בלאי. אם אתה חובב דברים לשמור, תיק Coach לא יאכזב אותך. הם למעשה משתפרים ככל שהם מתבגרים (זה סימן של עור משובח אמיתי). גם אם תחליף תיקים מדי פעם, אתה יכול להיות בטוח שכאשר אתה מנקה את הארונות שלך ומקבל סט תיקים חדש, מי שיקבל את תיק ה-Coach שלך יזכה להכניס בו גם קילומטראז'.

3. כל תיק Coach עשוי עם תשומת לב רבה לפרטים. בעלי המלאכה בודקים כל תיק בנפרד לאחר השלמתו כדי לוודא שרק הטוב ביותר יוצא מרצפות המפעל. זה כמובן אומר שלא תמצאו את התקלות הבלתי צפויות הללו לאחר הוצאת כמה מאות דולרים על תיק. יש תהליך בקרת איכות שכל שקית חייבת לעבור לפני שהוא מגיע לחנות, וכמובן ניתן להחזיר אותם אם תגלו משהו לא תקין (לא שסביר להניח).

4. הקלאץ', הרוכסן וכל שאר החלקים על התיק עשויים מחומר קשיח דומה שיימשך לאורך זמן. בלי רוכסנים שלא נתפסים אחרי חודש או תפסים שפשוט לא יושבים. בהתאם לתיק שתקבלו, חלק מהתפסים עשויים למעשה מזהב, או מצופים בזהב. עכשיו, זה לא משהו שרואים כל יום על תיק.

5. הם יוניסקס – יש מגוון של תיקים גם בשבילו, כך שתוכל להשיג לחצי השני שלך משהו כדי להבליט אותו בזמן שאתה משיג לעצמך אחד.

6. תיקי מאמן מציעים מגוון גדול, סגנון וצבע. הם מיועדים לכל סוגי האנשים ולכל סוגי האירועים והם נועדו להתאים לסוגי גוף שונים; גבוה ומלא, גבוה ורזה או אפילו ההפך. והמגוון הגדול ומבחר הצבעים מאפשרים לך לקבל תיק Coach שונה לכל אירוע.

7. אוקיי, סוף סוף, הנה הדבר הכי טוב בתיקים למאמן – הם סבירים. הרבה תיקי מעצבים הולכים באלפי דולרים, אפילו מאות אלפים. תקבל מאמן טוב בטווח של $500-$1000 שייתן לך את אותו שירות שכל תיק מעצבים אחר ייתן. אז אם אתה בעניין של תיק טוב, ורוצה לחסוך קצת כסף, מאמן הוא בדיוק הדבר שצריך להשיג.

אלה באמת אוצר באוסף התיקים שלך. כמו בכל תיקי מעצבים אחרים, יהיו תיקי מאמן מזויפים במקומות מסוימים שאתה מסתכל עליהם. אם אתה רוצה לדעת אם אתה מקבל את העסקה האמיתית או לא, בדוק את סוג העור בשימוש ואת סוג הגימור. המקור הוא באיכות הגבוהה ביותר. העור יהיה רך ויהיה בעל מראה עדין. האם אתה רוצה להשיג לעצמך תיק קואצ'ר עכשיו? בדוק את האתר שלנו והשיג לעצמך אוצר!

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved