תיקי החתלה – מסוגננים, טרנדיים ומודרניים

/
/
/
252 Views

מהו תיק החתלה מסוגנן? כיום ישנם סגנונות, צבעים, דוגמאות וגדלים רבים שיכולים לעזור להגדיר תיק החתלה מסוגנן אבל הכל תלוי במי אתה ומה מתאים לסגנון שלך. כשאתה מחפש את ההתאמה הנכונה, זכור שהמטרה העיקרית היא להיות מסוגל לשאת את כל הדברים החיוניים לתינוק שלך; אז בהתאם לצרכים הספציפיים שלך, סביר להניח שהגודל יהיה גורם בבחירת תיק החתלה או ארנק החתלה שלך. להלן הטרנדים שתמצאו עבור תיקי החתלה מעוצבים ב-2011.

סגנון תיק – תיקים אלו נוטים להיות גדולים יותר באופיים ומשרתים יותר למטרות נסיעות ארוכות יותר או לשינה. הם נוטים להיות מסוגלים להכיל פי שניים מהמוצרים החיוניים לתינוק שהייתם צריכים בהשוואה לטיול יום, אבל הם מושלמים עבור אותן אמהות שרוצות להיות מוכנות יתר על המידה. זכרו ככל שהגודל גדול יותר, כך הם יכולים להיות כבדים יותר – אנחנו לא רוצים שעצבים צבועים מסחבים את הצרכים הבסיסיים שלנו לתינוק.

סגנון מחשב – אלה מושלמים עבור האם העובדת שעשויה להזדקק לשאת חפצים אישיים ומקצועיים בכל עת. הם נוטים להיות בעלי שני תאים שניתן לייעד כראוי. אלו הם ארנקים טיפוסיים כמו תיקים שאם לא תסתכל על התוכן, אף אחד לא יידע שאתה נושא את אותם מוצצים, מטליות גיהוקים וחטיפים עבור ההרפתקאות הקטנות שלך למעון יום, כמו גם את המחשב הנייד והאוכמן שלך כדי לתת מענה לכל חברה צרכים שעלולים להתעורר. דוגמה מושלמת היא תיק הקוסמו ב-Stylish Mom and Tot. מי לא ישמח לסחוב את הארנק הזה? או רגע, זה תיק החתלה?

מארגני תיקי החתלה הם הדרך המושלמת לשנות כל ארנק טיפוסי לנשיאת התינוק שלך והכל בזריקה מהירה אחת (תרתי משמע). עם הבחירה בין סגירת רוכסן או סגנון משיכה, אתה יכול לשאת את כל צרכי התינוק שלך במקום אחד ספציפי ופשוט לתפוס, להיכנס לארנק האהוב עליך ולצאת מוכנה לכל בלגן או תאונה שתהיה לך בדרכים. מארגני Pish Posh Mommy מובילים את הדרך בהגדרה מחדש מה יכול ומה לא יכול לשמש כתיק החתלה.

לא משנה את התיק שאתה צריך לבחור, הגורם החשוב הוא שאתה מרגיש מוכן, נוח ומסוגנן בכל דרך שתמצא מתאימה לאישיותך. חשבו על תיק החתלה המסוגנן והאופנתי שלכם כעל עוד אביזר בארון הבגדים שלכם. תן אמא וטוט מסוגננות לעזור לעצב את הסגנון של אמא שלך.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved