תיקי גידור, איזה תיק גידור מתאים לך?

/
/
/
237 Views

בחירת תיק גידור שמתאים גם לך וגם לצרכים שלך יכולה להיות מרתיעה. ישנם מספר צבעים, גדלים ויצרנים לבחירה. כמו ברוב ציוד הספורט, יש לקחת בחשבון גם את מגבלות התקציב שלך. בלי קשר, בסופו של דבר תזדקק למשהו שהוא גם קשה ונוח לתמרון כדי להעביר את ציוד הגידור שלך.

תיקי גידור מגיעים במספר צורות. הם יכולים להיות קטנים יחסית, נוחים וקלים לנשיאה, אידיאליים למתחילים ולמי שלא דורשים הרבה ציוד. בקצה השני של הספקטרום נמצאים אלו המרכיבים את הקטגוריה הענקית והמסורבלת. תיק גידור גדול מצויד בדרך כלל במספר רצועות נשיאה, ורחמנא ליצלן רובם מונחים על גלגלים.

כאשר מחליטים על תיק גידור, השיקול העיקרי הוא לקבוע כמה ציוד אתה צריך להוביל.

אם יש לך רק נשק אחד או שניים ואתה מתכנן להשתתף מעט מאוד בתחרויות מחוץ למועדון שלך, אז תיק קטן או "ז'וניור" עשוי להיות רצוי. אולי אתה עדיין לא בטוח שסייף הוא הספורט שלך ואתה לא מוכן להתחייב לרכישת תיק גיף. מועדונים רבים יספקו את רוב הציוד למתחילים. אם בכל זאת, אתה בוחר לקנות נייר כסף משלך, דופי או צבר משלך, ולהמשיך להשתמש בציוד האחר של מועדון הסייף, שקול לקנות תיק נשק בודד. השריון של המועדון שלך יודה לך על כך שכן הנשק שלך יחזיק מעמד הרבה יותר זמן מבלי להידרש לתיקון.

אם צפויה נסיעות נרחבות, תכנן להשיג אחד מהתיקים הגדולים יותר. בדיוק כמו עם מזוודות מודרניות, גלגלים יכולים להיות מתנה משמים כאשר מתמרנים בנמלי תעופה וברחבי העיר. אם כבר מדברים על מזוודות, לתיקים הגדולים יש מספיק מקום שסביר להניח שלא תזדקקו לתיק שני לבגדים ומוצרי טיפוח. בכל זאת מילת אזהרה. ברגע שתיק הגידור שלך יתמלא בחפצים אישיים וציוד גידור, זה יהיה מאוד כבד ודי מסורבל להרמה ולתמרון. תרגל תמיד טכניקות הרמה נכונות.

רוב התיקים הגדולים עם גלגלים כוללים כיסים ותאים מרובים כדי להבטיח שהארגון קל. אם במקרה אתה אדם מאורגן מטבעך, התאים הרבים יעזרו לך לעשות מלאי מהיר של הציוד שלך, שכן זה די נפוץ שציוד גידור "מצמיח רגליים" במהלך תחרויות. זכור, ציוד חסר בדרך כלל אינה גניבה, זה בדרך כלל רק סייף לא מאורגן שתופס את כל מה שנמצא ליד התיק שלו ותוחב אותו.

לא משנה איזה סוג תיק אתה קונה, הקפד לשים לב לחוזק הרוכסן ולתפירה ברצועות הנשיאה. מותגים זולים יותר יקצצו לעתים קרובות פינות באזורים אלה.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved