תיקי גוצ'י בשפע

/
/
/
243 Views

בית גוצ'י, או פשוט גוצ'י, הוא בית אופנה איטלקי המהווה חלק מקבוצת גוצ'י וכיום בבעלות החברה הצרפתית Pinault-Printemps-Redoute (PPR). בית האופנה הוקם במקור על ידי גוצ'יו גוצ'י בשנת 1921. המותג ידוע בשילוב ידיות במבוק בתיק היד של גוצ'י, מהלך חדשני אשר בסופו של דבר זכה בתווית כאחד המותגים האופנתיים ביותר בלבוש ואביזרי יוקרה.

המותג גם פיתח את רצועת הפסים המסחרית שלהם שנגזרה מהיקף האוכף בשנות ה-50. עיצובים חדשניים אלו העניקו חותם ייחודי ואופנתי לכל תיק יד של גוצ'י שנוצר. האתר הרשמי של גוצ'י מתגאה במגוון רחב של בגדים, אביזרים ותיקים, כל אחד נבדל בתחושת הסגנון שלו ובתחכום הנצחי שלו

בעקבות המסורת של ידית הבמבוק, תיק הידית העליונה הגדולה של New Bamboo הוא עיצוב שיקי מעוטר במבוק. הוא עשוי מעור אבן ומאוכף עם חומרת ניקל ובטנת פשתן כותנה. הידית היחידה עשויה מבמבוק עם פירוט הברגה וירידה של 5 אינץ'. לדש יש סגירת סיבוב נעילה עשויה גם היא מבמבוק. התיק מגיע עם שתי רצועות כתף מתפרקות מעור רגיל ועור קלוע עם שרשרת מתכת. זה מגיע גם עם מראה פנימית עם לוגו הסקריפט של גוצ'י, כיסי רוכסן פנימיים וכיסי נצמד.

תיק יד נוסף של גוצ'י הוא Techno Horsebit. זהו תיק גדול עם פרטי במבוק ומקושט בעיטורי מתכת ועור. התיק עשוי מניאופרן GG לבן עם עיטורי עור לבן ומאוכף עם חומרת ניקל ובטנת פשתן כותנה. יש לו גם רגליים תחתונות כדי לתת לתחתית הגבהה קלה מהקרקע.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved