תיקי גולף מעור – איך לטפל בהם

/
/
/
209 Views

תמיד קנית את ציוד הגולף הטוב ביותר, דרייברים, ברזלים, פוטר וווד'ס. עכשיו, עשית את הצעד וקנית לעצמך תיק גולף מעור ממש נחמד ואתה רוצה לשמור אותו במצב טוב. תיקי גולף מעור אינם דורשים תחזוקה רבה, אך הנה כמה טיפים לשמירה על מראה התיק שלך חדש.

ראשית עליך להבין כי תיקי עור רבים עשויים מעור "עירום". עור "עירום" הוא עור צבוע שאין עליו דבר שישנה את המצב הטבעי של העור. כתוצאה מכך, הוא בדרך כלל רך ועדין.

אם התיק שלך עשוי מעור "עירום", עדיף שלא תשים עליו כלום מבחינת פתרונות אקטואליים. אם אתה כן משתמש במשהו היצמד לסבון אוכף או שמן מינק כדי לשמור על העור לח ורך. עם זאת, עליך לדעת שיישום אפילו מוצרים אלה על תיק העור שלך עלול ליצור אזורים כהים. מכיוון שלעור "עירום" אין גימור, הוא סופג בקלות כל דבר שנמרח עליו.

ודא שאתה בודק שטח קטן מהתיק שלך לפני מריחת כמות משמעותית של שמן מינק או סבון אוכף. אם אתה מרוצה מהתוצאות אז אתה יכול להרחיב לאזור גדול יותר אבל לעבוד לאט ובזהירות.

בשלב זה אתה עשוי לתהות מה אתה עושה כדי לשמור על תיק הגולף שלך להיראות חדש. ראשית, שמור אותו נקי. אתה צריך לנקות את השקית שלך עם מטלית רכה יבשה עשויה כותנה או מיקרופייבר. שנית, אחסן את תיק העור שלך במקום קריר שזו גם עצה טובה למועדונים שנמצאים בתוך התיק שלך! אל תשאיר תיק עור בתא המטען של המכונית שלך במשך שבועות בכל פעם. לבסוף, פשוט תן לשמנים הטבעיים של תיק העור לעשות את עבודתם לשמור על התיק לח וגמיש.

תיקי גולף מעור הם דרך מצוינת לשאת את האלות שלך. כאשר מטופל כראוי תיק גולף מעור אמור להעניק לך הנאה לכל החיים בגולף. בנוסף, תיקי גולף מעור מספקים יוקרה, קלאסה וסטייל.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved