תיקי אבקה

/
/
/
320 Views

החומר

אבקה, הידוע בכינויו קנבוס מנילה, נחשב לסיב הטבעי החזק ביותר הידוע. הוא משמש בדרך כלל לייצור מספר מוצרים כמו חבל, חוטים, בדים, טקסטיל ועוד רבים אחרים.

יצירת התיק

החלק הקשה ביצירת תיקי אבקה אינו בעצם חיבור האבקה ליצירת התיק, אלא יצירת החומר, סיבי אבקה, שבדרך כלל ייקח פחות או יותר שנתיים. מגידול צמחי האבקה ועד לקטיף ולאחר מכן יעברו מספר תהליכים מחיתוך, ועד ייבוש והפשטה. לאחר שהסיב מוכן הוא נצבע בצבעים שונים כדי לספק ליצרני תיקים ומעצבים להשתמש בהם להכנת תיקים נפלאים.

באופנה

תיקים העשויים מאבאקה הם עכשיו מאוד פופולריים, מלבד היותם ידידותיים לסביבה הם חזקים ואופנתיים. רוב האנשים אולי לא מודעים, אבל גם תיקי אבקה לקחו את חלקם בתעשיית האופנה. כוכבות הוליוודיות נצפו בגאווה נושאות את תיקי האבקה שלהן, ג'ניפר לופז, אן האת'ווי וג'ניפר גארנר, אם להזכיר כמה.

לכל עונה ולכל אירוע

תיקי Abaca הם מאוד מסוגננים שהם מתאימים לכל אירוע, זה אולי רשמי או קז'ואל, תיקים אלה מושלמים עם כל מה שאתה לובש. מכיוון שהתיקים הללו מגיעים בגדלים, צורות ועיצובים שונים, כל סוגי האנשים יכולים להשתמש בהם, כמו קלאצ'ים ותיקים לעובדים, תיקי בית ספר ותרמילים לסטודנטים, או תיקים גדולים במיוחד למטיילים.

יתרונות השימוש בשקיות אבקה

זה לא רק שהתיקים האלה נותנים לך תחושה של אופנה, אלא גם קנייה של אלה תיתן לנו את ההזדמנות לעזור לאיכות הסביבה על ידי רכישת מוצרים שיוצרו באופן ידני וחוסכת לנו הוצאות גדולות של כסף ובעיקר מאפשרת לנו לעזור לחקלאים שמגדלים צמחי אבקה.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved