תיקים של איב סן לורן – מה כל כך נהדר בהם?

/
/
/
267 Views

הגיע הזמן לפינוק אבל אני לא ממש בטוח במה לתגמל את עצמי. אתה מכיר את התחושה – אתה רוצה כל כך הרבה דברים ולא מצליח להחליט. חשבתי שאשתמש בתהליך של חיסול; תן לי לראות אם זה יעזור. השוקולד יעבור ישר אל המתלה שלי אז החוצה. בושם, ובכן, יש לי את הריח המיוחד שלי ואין טעם לרכוש בקבוק נוסף כשאני אפילו לא באמצע הדרך השניה. נעליים, בטח – אבל עוד זוג אחד ואני רשמית אימלדה מרקוס החדשה. זה משאיר תכשיטים או תיק, ואני הולך על התיק. זה חייב להיות איב סן לורן, ואני יודע למה:

1. ראשית והכי חשוב, אני מוגבל לבזבז רק 2000$ על עצמי היום, ואני יודע שאני יכול להשיג תיק YSL מקורי מעולה בין 1000$ ל-2000$, כולל התיק הנכסף הזה. אולי אפילו יישאר לי קצת מזומן עבור החגורה התואמת ההיא שצפה לי סביב הראש בכל פעם שעצמתי את עיניי;-)!

2. אני יודע ש-YSL מייצרת רק תיקים מהחומרים הטובים ביותר. זמש, קטיפה, עור עגל, עור צבי, עור טבעי ועוד רבים לבחירתי. הם אפילו משלבים חומרים לפעמים כדי לוודא שכל תיק יהיה קלאסי לגמרי. מכיוון שאני אוהבת נגיעה של אקזוטי, אני יודעת שבהחלט אמצא תיק עשוי מחומר מעולה ואני אוהב את זה!

3. יותר מזה, החומרים מורכבים מאוד יחד. הגימור יפה והסוגרים והרוכסנים תמיד מהשורה הראשונה. אני אוהב את האופן שבו תמיד יש הדפס עדין של הלוגו של המעצב על הסוגרים ושאר חלקים ובובים.

4. השונות העצומה בסגנון אומר שאני יכול להשיג כל מה שאני רוצה, באמת. יהיה משהו שיתאים לי, כי YSL ידועים כמייצרים תיקים לכל סוג של אישה.

5. אני חובבת אופנה, אז אני ממשיכה בקצב – אני יודעת ש-YSL ידוע בתעוזה שלו בכל הנוגע לשימוש בצבע. אני אוהב את השפריץ הפתאומי של סגול בהיר או כתום או ירוק שהוא מנוגד לשחור בתיקים שלו. זה נותן לי מגוון גדול לבחירה, ואני יודע שזה מבדיל אותי מהקהל.

6. אני רוצה להשלים את אוסף תיקי ה-YSL שלי. יש לי כבר את תיקי הנסיעות, כמה קלאץ' ערב וכמה תיקי כתף. כל מה שחסר לי זה התיק הזה לזרוק הכל לשם. ל-YSL יש תיקים לכל אירוע בעצם, ככה יש לי אוסף כזה.

7. זה אולי הדבר האחרון, אבל זה מאוד חשוב לי כי אני לא נוהג לחלק את הדולרים שהרווחתי קשה עבור העתקים. אני יודע להבדיל בין תיק YSL מקורי לבין מזויף. אני יודע שכל המקורות מיוצרים באיטליה או בצרפת ותמיד צריך לעבור בדיקת איכות לפני שהם יוצאים לשוק. בדרך כלל אני מסתכל על הגזרה ומריח את העור, וכמובן, ההחתמה העדינה של הלוגו נראית שיקית וחלקה.

איך ידעתי כל כך הרבה על תיקי YSL? מלבד החוויה הנהדרת שחוויתי עם האוסף שלי עד כה, אני מבקר בקביעות בסוחר התיקים המקורי האהוב עליי. אני יכול להציג אותך כבר עכשיו.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved