תיקים קבל מהפך בלינג מגב' BB

/
/
/
205 Views

דאהלינג, התיק שלך הוא כמו החבר הכי טוב שלך ~ הוא לעולם לא יגיד איפה שניכם הייתם! בלינג, בדומה לחבר הכי טוב שלך, יהפוך את כל התיקים שלך למיוחדים ויאיר את חייך בו זמנית.

תיקי יד לשעות היום עשויים להיות אלה שאתה הכי נרתע מלהציג עם בלינג, תלוי איפה אתה עובד. זכרו שהזמנים משתנים ומקומות עבודה עסקיים רבים מאפשרים לכם להביע בחופשיות את הטעם האופנתי האישי שלכם. גם אם אתה עובד בסביבה מתאימה, אתה יכול להוסיף בעדינות קישוט בלינג לתיק או לתיק המתוחכמים ביותר. אבן קמיע וינטג' המוחל איפשהו על הרצועה או בפינה התחתונה מוסיף אווירה של אלגנטיות וקלאסה. אבן חן עגיל קטנה שמשתלשלת מהרוכסן היא תמיד מקובלת וממתקת עיניים נחמדה כדי לעודד אותך בזמן שאתה עובד. בנוסף, אתה יכול לנצנץ בצורה יצירתית עם בלינג בחלק הפנימי של התיק שלך תוך שמירה על הצד החיצוני המתאים ליום העסקים שלך. ארנק מעוצב, נרתיק איפור או קופסת כדורים יסנוורו את רוחכם בכל פעם שתפתחו את התיק, ויזכירו לכם שבקרוב יתחיל כיף בערב.

תיקי תיקים הם דרך מסוגננת לשאת תוספות חיוניות שנוטות לנפח את התיק הסטנדרטי שלך. הם יכולים להיות מזדמנים, עסקיים או כיף, ואתה יכול למצוא אותם במגוון רחב של דוגמאות וחומרים, מקש ועד עור. ניתן לקשט תיקים עם משטח חלק בקריסטלים ולבבות בגיבוי דבק פשוט על ידי קילוף הגב והדבקתם על התיק. נסה לחתוך גיליון של אבני חן לתוך ההתחלה שלך, או אם אתה הטיפוס האמנותי, יהיה לך הרבה כיף לעצב יצירה מקורית של אמנות בלינג! עבור משטחים שאינם חלקים, ניתן להצמיד עגילים מהודרים בתכשיטים פשוט על הרצועות, וניתן לחבר עגילי פירסינג בצבעים עזים למשיכת הרוכסן ולהשאיר אותם תלויים.

תיקי ערב הם כיף גדול לקנות עבורם ויבליטו את התלבושת שלך עם מגוון רחב של סגנונות. קלאץ' קטן הוא תמיד שיקי אם אתה לא צריך לסחוב הרבה. ניתן למצוא אותם בעור חלק, עור זוחלים, קנבס או אפילו פלסטיק שקוף. ידית שרשרת קלה שנכנסת פנימה מקלה על ההמרה לתיק כתף, ומשאירה את שתי הידיים פנויות לטפל בכל הדברים החשובים שמגיעים אליכם ~ כמו יין או חיבוקים! אם אתה צריך לסחוב קצת יותר משפתון, חפש תיק עם מספר תאים שיאפשר לך להכניס את הטלפון הסלולרי שלך ועוד דברים חיוניים שפשוט לא תוכל לצאת בלעדיו מהבית.

ניתן למצוא תיקי ערב רק עם מגע של בלינג או מכוסים לגמרי בנצנצים, חרוזים, תכשיטים, או פרחים וראשי תיבות רקומים ~ או עם כל האמור לעיל! אם התיק שאתה אוהב עדיין לא מגיע מעוטר לערב, פשוט הוסף בלינג משלך! סיכות ועגילים עם תכשיטים הופכים את זה פשוט ומהיר להלביש כל תיק לערב כדי לתאם את התלבושת האחרונה שלך. שמור היטב על התיקים שלך והם יחזיקו מעמד לכל החיים, Daahling ~ בדיוק כמו החבר הכי טוב שלך!

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved