שקי אגרוף 101 – עובדות שימושיות שאולי לא תדעו

/
/
/
220 Views

אף על פי שאתה אף פעם לא יכול להיות מני "פקמן" פאקיאו, אתה עדיין יכול להפיק יתרונות כושר רבים מהספורט שהפך את המתאגרף הזה ללהיט פנומנלי לא רק בארצו אלא גם בכל רחבי העולם. איגרוף הוא אימון נהדר מכיוון שהוא לא עוסק רק באגרופים. למעשה, כדי שמתאגרף יוכל להכות נוקאאוט, עליו לפתח תחילה כוח ליבה. איגרוף כרוך גם בעבודת רגליים רבה מה שהופך אותו לתרגיל המושלם עבור כוח פלג הגוף התחתון.

אחד הציוד הבסיסי שצריך להצטייד בו אם ברצונכם לחבוט בדרך לבריאות הוא כמובן, החביב על כל בוקסר, שק חבטות. במשקל של עד 90 פאונד, שקית חול יכולה לפתח את חבטות הכוח שלך עבור חוזק פלג גוף עליון ומיזוג קרדיווסקולרי. זהו גם אימון נהדר עבור אלה המבקשים לרדת במשקל. בהתאם לעוצמת האימון שלך, שעה של חבטות קבועות יכולה לשרוף עד 300 עד 400 קלוריות. לשים את כל הלחצים שלך בשק חבטות היא דרך יעילה ולא מזיקה לתעל תסכול וכעס.

כדי להפיק את המרב מהאימון שלך, האגרוף שלך צריך לנבוע מהרגליים שלך, לנסוע אל הליבה שלך לפני שיגיע למעשה באגרוף שלך לאותו אגרוף כוח. למעשה, אגרוף אחד מנצל את כל הגוף שלך. מקם את עצמך עבור האגרוף הכוח על ידי צעד ראשון לעבר התיק כאשר אתה עומד לזרוק את האגרוף. שנה את המשקל לצד השני של הגוף שלך בזמן שהזרוע שלך נעה על המכה.

כדי לפתח יותר כוח לדקירות שלך, ודא שהכתף שלך מכוונת את האגרוף שלך אל שק החבטות. תרגל להכות בתיק עם ווים שמאליים וחתכים עליונים. עשה זאת במרץ במשך שלוש דקות בכל פעם בלי להפסיק. לאחר שסיימו שלוש הדקות, תנוחי כדקה לפני שתמשיך שוב. זה לא רק יתרגל את חבטות הכוח שלך אלא יעזור לך לבנות סיבולת וסיבולת גם כן.

שלבו עבודת רגליים בדקירות שלכם. ככל שאתה זז יותר, אתה הולך לשרוף שומנים יותר. השתדלו לחמש דקות של איגרוף בעצימות בינונית ללא הפסקה עם מנוחה של כמה דקות בלבד לכל מרווח. עשה זאת במשך עשרים דקות וראה את השומנים שלך נשרף.

מלבד היתרונות הגופניים, איגרוף לכושר מפתח גם ביטחון עצמי. אמנם אתה לא חולם להשתמש באגרופים שלך לשום מטרה פונקציונלית מלבד כושר גופני, אבל הידע לבד שאתה יכול לחבוט מספיק כדי להגביר את הביטחון העצמי שלך. זה גם אימון שיש לו יתרונות פסיכולוגיים. זה לא בריא לפרוק את הרוגז שלך למישהו או משהו. לא רק שזה לא יעיל, זה הורס דברים ומערכות יחסים בתהליך. זה גם פוגע באנשים. חבטת שקית חול היא בהחלט האלטרנטיבה הטובה יותר. לא תיכנס לשום מריבה ועבודת הרגליים והדקים יגרמו לשחרור אנדורפינים שיתנו לך תפיסה טובה יותר של דברים לאחר הפגישה שלך.

אם אתה מתחיל בספורט, בדוק את חדר הכושר הקרוב אליך כדי שמדריך ילמד אותך את היסודות על עמידה וטכניקה נכונה. כאשר יש לך טפיחות אלה, אז אתה יכול אגרוף הדרך שלך לבריאות. באמצעות שק חבטות, כלומר.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved