שקיות תירס כריות חימום, איך מדריך

/
/
/
289 Views

שקיות תירס הן כולן כריות חימום טבעיות שאתם מחממים במיקרוגל. הם דרך מצוינת וזולה ליהנות מטיפול בחום לח.

הדרך הפשוטה ביותר להכין שקית תירס היא למלא גרב גדול בערך 3/4 בתירס מיובש, לקשור את הפתח בחוט או בגומייה, וסיימת! המתיחה של הגרביים מקלה על הזזת התירס כדי להפיץ את החום ולהתאים לגופך. גרב מטושטשת יכולה להיות נוחה במיוחד.

אם יש לך כישורי תפירה בסיסיים, קל להכין אחד בעצמך. כל שעליך לעשות הוא לתפור כרית מרובעת או מלבנית מבד טבעי כמו כותנה או קנבוס, ולמלא אותה בתירס מיובש. דרך קלה היא לקרוע 8-10 אינץ' של בד כותנה ברוחב 45 אינץ' ולקפל לשניים. תופרים לאורך שניים מהצדדים הפתוחים ולאחר מכן ממלאים את השקית כ-3/4 מלאה בתירס מיובש, ואז תופרים לסגור (הצד הרביעי יהיה הקפל). התוצאות יהיו כרית חימום שקית תירס בגודל 7-9 אינץ' על 22 אינץ'. אתה יכול גם להכין ציפיות כריות שיתאימו כך שתוכל להוריד אותן לכבס.

בדרך כלל כריות חימום תירס אלו מתחממות במיקרוגל, אך ניתן לחמם אותן גם בתנור אם נוהגים בזהירות. מניחים שקית תירס בתבנית אפייה ומכניסים לתנור מחומם שזה עתה כבוי. ייקח להם כשעה להתחמם בצורה זו. אם אתה משתמש בתנור שלך לבישול ארוחת ערב, הנח בו שקיות תירס לאחר שתכבה אותו, ועד שעת השינה שקית התירס שלך תהיה חמימה ונעימה ומוכנה לקחת למיטה.

אלה טבעיים כרית חימום למיקרוגל הם נהדרים להכנה כמתנות ותמיד מוערכים על ידי אנשים הסובלים מכאבי ראש, כאבי צוואר, כאבי גב, כאבי מחזור או כל מי שנהנה להיות חם ונעים.

הם גם מייצרים מחממי מיטה נהדרים, מתחת לשמיכות הם יישארו חמים כל הלילה או רובו.

אתה יכול גם לשים אותם בשקית ניילון ולהכניס למקפיא לטיפול בקור. מה שמאוד שימושי עבור מיגרנה ופציעות חריפות. כלל האצבע הבסיסי הוא טיפול בחום לכאב כרוני וטיפול בקור לכאב חריף.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved