שוקלים תרמיל עם גלגלים? – בדוק את תרמיל הגלגלים הגבוהים של סיירה

/
/
/
351 Views

היה לי צורך לעשות נסיעות אוויריות בעבודה האחרונה שלי. בכל הזדמנות אפשרית שמרתי את המזוודות שלי למינימום: יד אחת לאחסן במעלית ותיק להיתקע מתחת למושב שלפני. באופן בלתי נמנע טיסת ההמשך שלי הייתה מעבר לטרמינל מהטיסה הנכנסת שלי, ולעתים קרובות הטיסה הנכנסת איחרה אז זה היה מיהר מטורף להגיע למחבר שלי לפני שיצא מהשער. לולא גלגלי היד הנאמן שלי, או כפי שהדיילות כינו אותם "רולר", הייתי נמצא בעולם של פגיעה בניסיון לעשות את המסע הקדחתני והחוצה הטרמינל הזה.

אבל היו מספר אנשים ששמתי לב אליהם שהשתמשו בתרמיל כתיק הנייד שלהם. נוח, כי זה השאיר להם את הידיים פנויות לדברים אחרים. כמובן שהאבולוציה הבלתי נמנעת התרחשה ונולדה הכלאה של ה"רולר" והתרמיל: תרמיל הגלגלים. עכשיו יש לך את הטוב משני העולמות. למרות שהוא נראה יותר כמו רולר עם רצועות כתף מחוברות מאשר תיק גב עם גלגלים מחוברים, הוא מציע נוחות רבה.

הנה היסודות

תרמיל הגלגלים High Sierra הוא דוגמה מצוינת. למעשה ישנם מספר דגמים זמינים מ-High Sierra. ישנם מספר מרכיבים נפוצים של תיקי גב אלה עם גלגלים:

– גלגלים מותקנים פינתיים

– ידית טלסקופית

– רצועות כתף מרופדות

– ידית אחיזה

מעבר ליסודות אלו ישנם שינויים בתצורה; פונקציה וכמובן צבע.

דגם תרמיל הגלגלים הבסיסי עבור High Sierra הוא ה-Chaser.

– בערך 2100 מ"ק.

– סגנון עמוד יחיד, ידית טלסקופית

– תא ראשי גדול עם רוכסן

– תא קדמי עם רוכסן עם ארגונית

– כיס קטן עם רוכסן גישה מהירה בחזית

– 8 מבחר צבעים

הגלגלים בצ'ייסר הם בסגנון סקייט מקוון ולא ייחשבו באמת "מותקנים בפינה", כי למרות שבפינות החבילה, הם סגורים ולא חשופים. תצורה זו תופסת שטח אחסון בחבילה מכיוון שהגלגלים אינם לגמרי בפינות החיצוניות אלא שקועים בחלקן. 21 סוקרים מעניקים לו 3 וחצי כוכבים מתוך חמישה, כאשר התלונה הגדולה ביותר היא על העמידות של הידית הטלסקופית, בעוד שהשבח הנפוץ ביותר היה על האיכות והשימושיות הכללית. עסק אחד משתמש בהם כדי לשאת חפצים חיוניים מחוץ למשרד במקרה חירום מכיוון שניתן לשאת אותם במורד מדרגות ארוכות כמו תרמיל, ואז להוביל אותם למקום מוסכם.

אפשרויות נוספות וטובות יותר

שני דגמים נוספים משלימים את היצע תרמיל גלגלי High Sierra. השלב הבא למעלה מהצ'ייסר הוא ה-Freewheel והדגם העליון הוא ה-Powerglide. כשטיילתי תמיד לקחתי איתי את המחשב הנייד שלי ולפעמים שניים. אחד המאפיינים המובהקים של Freewheel ו-Powerglide הוא שהם תיקי גב למחשב נייד. שניהם יכולים להחזיק, עד מחשב נייד בגודל 17 אינץ'. בתא האחסון הגדול ישנו שרוול מרופד למחשב. בנוסף, המשותף להם:

– תא קדמי עם רוכסן עם ארגונית

– כיס גישה קלה עם רוכסן עם יציאת אוזניות

– גלגלים מותקנים פינתיים

– מגן פינתי ומעקה לשפשוף להגנה

שני הדגמים הללו נבדלים זה מזה בשלוש דרכים ברורות:

גלגל חופשי Powerglide

גודל – 20.5 אינץ' X 13.5 אינץ' X 8 אינץ' 21 אינץ' X 14 אינץ' X 9 אינץ'

ידית טלסקופית – עמוד עמוד כפול

כיסים – כיס צד פתוח עם רוכסן כיס צדדי

שימוש בבית הספר – אולי / אולי לא

כל זה נאמר על תרמיל גלגלים המשמש לנסיעות, השימוש הנפוץ ביותר היה לבית הספר, ובמיוחד לילדים בגילאי יסודי. נראה כמו רעיון מצוין להשתמש בתרמיל הגלילים במקום לסחוב תרמיל כבד על גב מסגרת פיזית עדיין מתפתחת של ילד. אבל מילה של זהירות. לפני שאתה ממהר לצאת ולהשיג אחד מהנושאים הגאונים האלה עבור ילדך, בדוק תחילה עם בית הספר. לא ניתן להכניס תיקי גב עם גלגלים לבית הספר של ילדכם.

בתי ספר רבים אסרו את ה-rollerpacks מהסיבות הבאות:

1. הם סותמים את המסדרונות

2. הם לא מתאימים בלוקרים

3. תלמידים מועדים עליהם ועושים תאונות

4. הם כבדים יותר מהתרמיל הטיפוסי ובעת העמסה גורמים ללחץ גדול יותר

אז בדוק עם בית הספר שלך כדי לראות אם מותר לארוז רולר. כמו כמעט כל דבר אחר, לימד את הדרך הנכונה להשתמש במשהו יכול לעשות הבדל גדול.

ובכן, תיק גב עם גלגלים עשוי להיות הפתרון שחיפשתם, ללימודים או לטיולים. כדאי לבדוק את הצעות תרמיל ה-High Sierra עם גלגלים אם אתם מחפשים אחד מהארגזים המועילים הללו.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved