רפידות הנקה – יתרונות, חסרונות, זכויות וטעויות

/
/
/
333 Views

ראיתי ושמעתי על רפידות הנקה לפני שילדתי ​​את התינוק הראשון שלי, אבל לא עלה בדעתי שאמהר לקנות אותן. לא היה לי שום דבר נגדם מנקודת מבט של מבחוץ, אבל עד שלא ממש מתחילים להניק, קשה לדמיין נוזלים זורמים מהפטמות שלך.

זו הסיבה שהופתעתי כשבערך ביום השלישי לאחר הלידה (עדיין הייתי בבית החולים עם תינוק), התעוררתי עם אבנים (התברר שהם השדיים שלי) מחוברים לחזה שלי וריח מוזר של חלב נרקב. … מה שהתברר כחלב אם צובע נהרות במורד החולצה שלי.

אז סיבה מספר אחת לרפידות הנקה – הריח. לפחות בשבועות הראשונים כשהחלב הכי מרוכז. אם את לובשת רפידות הנקה והן מתחילות להריח, תמיד אפשר להחליף אותן בטריות. במקרה שלי לא היו לי כאלה ואני לא חושב שנשארו לי בגדים להחלפה. מעולם לא עלה בדעתי לרכוש רפידות לפני שהלכתי לבית החולים, אז יצרתי קשר עם חברה שלי שזה עתה סיימה להניק ושאלתי אותה אם היא יכולה לשלוח אספקה ​​של כמה ימים, מה שהיא עשתה.

וכך התחיל החינוך שלי לרפידת ההנקה. ראשית, ניתן למצוא את הדברים הללו תחת שמות רבים כמעט כמו מותגים, בדים, צורות וגדלים. רפידות הנקה, רפידות הנקה, כיסויי חזייה – כולם בעצם אותו דבר. מה שמייחד אותם זה מזה בסופו של יום הוא כמה הם עובדים.

התחלתי עם חד פעמיים כי לא הייתי בטוח אם אזדקק להם מספיק זמן כדי להצדיק את העלות של אלה הניתנים לכביסה. גיליתי שההבדל במחיר בין המותגים היקרים והגנריים הזולים היה עצום. לא יכולתי לדמיין למה אני אבחר ביקרים יותר – בהתחלה. ואז יום אחד הבטתי למטה וראיתי את בני היקר יונק עם מה שנראה כמו קצף. מסתבר שהרפידה ששכבתי איתו התפרקה וחלקים ממנה נצמדו לפטמה שלי. כפי שאתה יכול לדמיין, זה היה מאוד מעיק עבורי לראות פיסות של סיבי נייר מולבנים בתוך הפה של היילוד שלי. נשבעתי לא להשתמש במותג הזה שוב ובמקום זאת עברתי למותג זול אחר – עם אותן תוצאות. עם זאת, ברגע שהבנתי שהדברים האלה נוטים להתפרק, הייתי קצת יותר חכם לתת לבן שלי להיצמד לפני שבדקתי את האזור לאיתור פסולת. ובכל זאת, הגיע הזמן להמשיך הלאה. יש כמה דברים בחיים שפשוט לא כדאי להתעסק בהם, ורפידות הנקה מתפרקות הן אחד מהם.

בשלב זה, הבנתי שאני מדליף גדול. בין עובדה זו לבין אירועי ההתפוררות המצערים, נראה היה לי נבון לעבור לרפידות היקרות יותר. בקטגוריית מחיר שם המותג יש רפידות נדיבות, רפידות נושמות, רפידות מכל מיני חומרים ושילובי חומרים. יש רפידות שמתהדרות בחוסר רעש – אין קמטים. חלק מהרפידות כוללות חריצים לפטמות שלך חלקן מפרסמות כושר ספיגה מעולה. באופן אישי, גיליתי שכל אחד מהדברים האלה עבד בשבילי. פשוט הייתי צריך לזכור להחזיק מספיק בהישג יד כדי להיות מסוגל לשנות אותם בתדירות שהייתי צריך.

מה שחשוב לציין הוא שהשמרים, הלא הם קיכלי כשהם גדלים על הפטמה שלך ועל הפה של התינוק שלך, ישגשגו בסביבה חמה ורטובה. אז אתה צריך להקפיד על החלפת רפידות לפי הצורך או שאתה צריך להשיג כאלה שמנדפים לחות מהעור שלך.

רכישת רפידות לשימוש חוזר הייתה עליית מדרגה נוספת. ברור שיש לכך יתרונות סביבתיים, ויש את הבונוס הנוסף בכך שלא תצטרך לדאוג שכל הכימיקלים מתהליך הייצור יעברו לתינוק מכיוון שכנראה תכבס אותם לעתים קרובות למדי.

דברים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת רפידות הנקה:

– צורה וגודל: שתי התכונות הללו יקבעו עד כמה הרפידה תהיה גלויה מתחת לחולצה שלך. אז אני מניח שזה תלוי בסוגי הבגדים שאתה אוהב ללבוש וגם בעונה. רפידות גדולות יותר אינן בהכרח סופגות יותר, אך ייתכן שתמצאו אותן נוחות יותר והתפרים עשויים להיות פחות בולטים כאשר הם לא נדחפים ממש אל חזית כוס החזייה. עם רפידה גדולה יותר, אתה גם צריך לדאוג פחות מכך שהיא תזוז בתוך החזייה שלך ותיגמר מחוץ להישג ידה של הפטמה הדולפת. העובי של הרפידה עשוי גם להשפיע על מידת המראה שלו. יש דבר כזה כרית דקה אך סופגת.

– בד: כושר הספיגה של הרפידות תלוי במידה רבה ממה עשוי הרפידה. הבד או החומר גם יתרמו לתחושת החום של הרפידה, אם הוא שומר על הלחות ליד העור שלך או אם הוא מרודד, והוא יכול גם לתרום לריח או לחוסר בו. כשזה מגיע לשימוש חד פעמי, אתה מסתכל בעיקר על ניירות, פלסטיק וכותנה, אם כי יש כאלה המכילים ג'לים סופגים כמו אלה שנמצאים בחיתולי תינוקות. אלה הניתנים לכביסה נעים בין כותנה פשוטה לפלנל, קנבוס ואפילו רפידות צמר. יש אפילו רפידות סיליקון דביקות זמינות בחוץ, שאיכשהו מונעות מנזילות בכלל ושניתן ללבוש אותן במים עם בגדי ים או בלי חזייה – עכשיו, זה חידוש כשאת מניקה.

ביקורות על רפידות הנקה זמינות באינטרנט, ובחלק מהאתרים שמוכרים רפידות יהיו גם הערות של הקוראים מתחת. אם אתם מחפשים את הכלכלה והקיימות של רפידות רב פעמיות אך לא החלטתם באילו להשקיע, תמיד תוכלו להשקיע בקופסה של חד פעמיות עד שתהיו מוכנים לעשות את הצעד. חפצים חד-פעמיים טובים גם לשמירה בהישג יד בתיק התינוק לטיולים ולאותם אירועים בלתי צפויים.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved