צלמיות בטי בופ – איך למצוא ולהעריך אותן

/
/
/
369 Views

צלמיות בטי בופ – אמנות יפה והשקעה יקרת ערך

פריטי אספנות הם כבר זמן רב עיסוק פופולרי בקרב מעריצי תוכניות טלוויזיה, קריקטורות, סרטים ורצועות קומיקס. איסוף מזכרות מצורות בידור אלה גורם לבילוי מהנה, מרגש ולעתים קרובות רווחי עבור מעריצים רבים.

אפילו לאחר שהאובססיה או הקסם להופעה או דמות מסוימת חולפת, ניתן למכור אוסף לעתים קרובות כדי לממן את התככים העדכניים ביותר או לספק כסף נוסף ודרוש. במאמר זה נחקור את התופעה הזו עם סמל מין לבוש גרב שהיה איתנו מאז שנות ה-30.

רקע של הזמרת הזועפת

מאז הופיעה לראשונה על מסכי הקולנוע ב-9 באוגוסט 1930, בטי הקטנה גנבה את לבם של מעריצים ברחבי העולם. נוצרה על ידי האנימטור מיירון "גרים" נטוויק, הפופולריות שלה נמשכת כבר למעלה מ-80 שנה, וברור שהיא הפכה ותישאר לאייקון וסמל מין מתמשך עוד הרבה זמן.

בשילוב של התכונות הטובות ביותר של שני אייקונים משנות ה-20 – סירנת המסך קלרה באו והזמרת הלוהטת הלן קיין – בטי זכתה למעריצים בזכות השילוב הנדיר שלה של משיכה מינית שערורייתית ולב ענק באמת.

הפופולריות שלה עברה מהמסך הגדול לבתים ואחיהם של אספנים בכל מקום כשהמעריצים קראו להזדמנות לקחת איתם את בטי הביתה בצורה של מגוון רחב של סחורה של בטי בופ.

אחת הקטגוריות הנאספות ביותר של מוצרים אלה היא צלמיות בטי בופ.

מדוע צלמיות בטי בופ כל כך פופולריות?

בעוד שצורות רבות של מזכרות בטי בופ הוכיחו את עצמן ראויות לאיסוף, כולל צלחות, רפידות לעכבר, שלטים, תיבות נגינה וצנצנות עוגיות, אחד מהגלגולים המתמשכים ביותר הוא צלמית בטי בופ.

הניחוש שלנו הוא שפסלונים צברו כל כך הרבה בפופולריות ובאיסוף מכיוון שהם מציגים את בטי במלוא תפארתה התלת מימדית.

פסלונים נדירים מתוארכים לשנות ה-30 של המאה ה-20 כאשר בטי הייתה בשיא הפופולריות שלה. אספנים מחוייבים מחפשים למרחקים אחר הנדירות האלה שיכול להיות קשה מאוד למצוא.

בעוד שהפסלונים בני כמעט מאה השנים האלה יכולים להביא מחיר יקר למי שמוצא ועוסק בהם, פסלי בטי בופ יכולים ליהנות על ידי אספנים בעלי אמצעים צנועים הרבה יותר, מה שהופך את בטי להישג יד של כל תקציב של אספן.

סבירות זו בשילוב עם המשיכה הטבעית של בטי הפכה אותה לאחד מפריטי האספנות הפופולריים ביותר עם קהל מעריצים נלהב ונלהב.

איפה אפשר למצוא פסלונים של בטי בופ?

לא קשה למצוא את הפסלונים האלה. הם בשפע באינטרנט, באמזון, באיביי ושלל חנויות מיוחדות. בדרך כלל תוכלו למצוא את פריטי האספנות הללו בחנויות וינטג' וקוריו.

הם בדרך כלל במחירים נוחים, הנעים בדרך כלל בין $15 בקצה הנמוך ל-$40 או יותר בקצה הגבוה.

יש גם כמה פריטי אספנות ב"מהדורה מיוחדת", כגון סדרת "נערת לוח השנה". המהדורות המיוחדות הן בדרך כלל כולן צבועות במברשת ידנית, עם תעודות מקוריות.

הצהרת זהירות אחת למתחילים, יש הרבה פסלונים נחותים של בטי בופ שם בחוץ. כמו תמיד, היזהר, בדוק אישורי מקוריות, קבלות (אם יש) ואסוף כל מידע שתוכל מפורומי אספנים.

קביעת הערך של פסלוני בטי בופ שלך – כמה הם שווים?

אמנם הערך הוא בעיני הרוכש ובסופו של דבר כל פריט אספנות שווה כל מה שקונה מרצון ישלם למוכר מרצון בעסקה ממושכת, הרגש בהכרח בא לידי ביטוי בכל פעם שמעורבים אספנים נלהבים.

כדי לקבל תמונה ממוזערת של שווי הדמויות שלך, הדרך הקלה והמהירה ביותר היא פשוט להיכנס לחשבון eBay שלך ולבצע חיפוש "פריטים שהושלמו" אחר פסלוני בטי בופ.

זה יראה לך מה אנשים אמיתיים שילמו בעסקאות בחיים האמיתיים בקנייה ומכירה של פריטי אספנות אלה. עם זאת, הקפד לבדוק את הרישומים כי פסלוני בטי וינטג' אותנטיים ילכו בעלות משמעותית יותר אם תמכור אותם דרך ערוץ אספנים, בניגוד למכירה פומבית באיביי.

לכן, השתמש בתוצאות החיפוש של eBay כמדריך, אך לא כמקרא לערכים. זכרו, כל שעליכם לעשות הוא למצוא מישהו שמחפש את הפסלון שיש לכם ותקבלו מחיר הרבה יותר טוב.

התעוררות של שנות ה-80

בטי נהנתה מהתעוררות של פופולריות בשנות ה-80, והפכה להיות נפוצה בכל מקום על תיקים, חגורות, חולצות טריקו, חגורות, מגבות, מחזיקי מפתחות, שמיכות ובעיקר בהדפסי אמנות.

התחדשות זו הייתה ככל הנראה תוצאה של הופעתה של בטי בשלושה סרטים באותו עשור, כולל "מי הפליל את רוג'ר ראביט" (1988) המצליח במיוחד, וכן "הרומנטיקה של בטי בופ" (1984), ו"הסרט של בטי בופ". מסתורין" (1989).

פריטי אספנות קלילים כדי להאיר את הימים שלך

אם אתם נהנים מבטי בופ, ואיך אפשר שלא, אז תסתכלו על הפסלונים שלה ועל מזכרות אחרות ותלכוד קצת מהשובבות והנוסטלגיה התמימים שהיא מייצגת.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved