עשרת הטיפים הטובים ביותר להכנת הבית לקראת החזרה לבית הספר

/
/
/
298 Views

1. נקה את הבית שלך לעומק.

כל הניקיון הרגיל כמו ניקוי אבק, שאיבת אבק והסדרת המיטות עדיין תקף כמובן, אבל הקפידו לנגב את צבע האצבעות מהילדים בבית בימים גשומים, להחזיר את כל החפצים של החבר של הילד, להניח כלי קיץ וקרמי שיזוף ו אביזרים. הבית שלך כנראה יצטרך TLC נוסף מחול, לכלוך נוסף, אבק ועובש. הקפידו לשטוף וילונות או דלתות למקלחת, ולהעביר את השטיחים בשמפו.

2. לחטא את הבית שלך.

הגן על עצמך מפני חיידקים ועובש באמצעות חומר חיטוי ביתי טוב. הקפד לנקות את כל העובש הנראה בתא מקלחת, רצפות ומאחורי שירותים. חיטא את הבית באופן קבוע במיוחד לאחר שהילדים מתחילים את בית הספר. הספרים והתיקים שלהם הם נושאי חיידקים נהדרים. יש לחטא לעתים קרובות גם את משטחי המטבח וחדר האמבטיה.

3. נקה את החלק הפנימי של כל המכשירים.

אותו מיקרוגל משומש היטב מארוחות קיץ קלות לחימום יכול באמת להשתמש בו! מנקים את המקרר גם מלמעלה למטה. זרוק את כל האוכל הישן – אל תשכח את דרך היוגורט שפג תוקפו מאחור! מפשירים את המקפיא. אל תשכחו לקרצף גם את המנגל וכליו!

4. שטיפת חלונות.

טביעות אצבעות מחברה נוספת וטביעות האף והכפות של הכלבלב באמת יכולות לשמור על השמש. כדי להפיק את המרב מחלונות הבית שלך ולהכניס את השמש, יש לנקות חלונות מבפנים ומבחוץ. הקפד לשטוף מסכים ולפטר אותם מעכבישים ועשים מתים!

5. שטף כוח לבית שלך.

השביל והפטיו חוטפים מכות ממכוניות האורחים, עפר וגיר של ילדים. שטיפה חזקה על הפריטים האלה כמו גם במוסך יכולה באמת לעשות את ההבדל. ראה גם כתמי דשא ובוץ נעלמים מהצד של הבית! כביסה כוחנית נהדרת גם בחלק ברהיטי מרפסת ובצעצועים חיצוניים.

6. ארגן את הבית שלך.

ארגנו את הבית כולו כך שהוא יפעל כמו מכונה משומנת היטב כאשר לוחות הזמנים צפופים והימים העצלים של הקיץ נעלמו. קבלו לוח שנה, קנו סלסילות לאחסון, זרקו דברים שלא נעשה בהם שימוש בשנה והעמידו היטב ארונות. ארגן נעליים, מעילים ושולחנות. בחדרי השירותים, יש מקום מוגדר לכל מוצרי הטיפוח כדי למנוע טרחה בבקרים של בית הספר.

7. הפנג שואי הבית שלך.

בתים נקיים מעומס ועם רהיטים ממוקמים היטב יכולים לעזור ליצור זרימת אנרגיה חיובית. שינוי צבע ותכשיטים ממוקמים היטב יכולים לעזור לך להרגיש שמח ובריא יותר ולהביא להרמוניה בבית שלך.

8. קבל שירות כביסה.

למי יש זמן לשמור על ניקיון כל המדים לבית הספר והספורט? שכרו חברה שתאסוף את הכביסה ותחזיר אותה מטעמי נוחות. כך תהיו בטוחים שהבגדים מוכנים ותמיד יש מגבות וסדינים נקיים למניעת התפשטות חיידקים.

9. עירבו את המשפחה!

בקש מהילדים לאסוף את הדברים שלהם — זה מרחיק אותם מהמחשב/הטלוויזיה ומלמד אותם מיומנויות כמו שיתוף פעולה ועבודה קשה. ואולי יקראו "אמא- איפה שלי…" לעתים רחוקות יותר!

10. שכור את אנשי המקצוע.

אלא אם כן אתה כזה בעצמך, רוב הסיכויים שאיש מקצוע מיומן כהלכה יכול לקחת עד 60% פחות זמן לנקות את הבית שלך ממה שאתה יכול. בנוסף, צריכים להיות להם את כל הכלים הנכונים לעבודה – מה שהופך את הבית שלך לסביבה בריאה ובטוחה יותר.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved