ערכות טיפוח סוסים וכיצד הן יכולות לעזור לשמור על מראה חיות המחמד שלך

/
/
/
237 Views

בשלב מסוים של חיינו כולנו רצינו סוס. חלקם ברי מזל כדי להגשים את החלום הזה. חלק מהכיף בלהחזיק סוס כה מפואר, סוסה מהממת או פוני קטן וחמוד הוא לטפח אותם על מנת לגרום להם להיראות יפים בין אם למטרות הנאה או הצגה. כדי להיראות יפה, יש להבריש סוס, לסרוק אותו, לשטוף אותו, לאסוף את הפרסות ולצחצח את המעיל, מה שנמשך עד שעה בכל יום. בדיוק כמו בני אדם, סוסים דורשים מספר פריטים שונים בערכת הטיפוח שלהם. איזה ציוד חיוני חייבת להחזיק בערכה וכיצד הוא שומר על מראה הסוס בריא ומושך?

חיוני שהערכה תישמר יחד כדי להבטיח ששום דבר לא יאבד; ניתן לאחסן אותו בקלות ומוכנה. חלקם בוחרים לאחסן אותו בשקיות פלסטיק קשוחות או תיקי כתף שעוצבו במיוחד בעוד שאחרים עשויים להחליט על אמבטיות פלסטיק; קופסאות ציוד או דליים הם אפשרות טובה יותר.

סוס שמח הוא כזה שאוהב להסתובב, לצאת לרכיבות ולפעמים להתגלגל על ​​הקרקע. פעולות אלו ללא ספק יאספו לכלוך וחתיכות של חומר טבעי כמו עלים, זרדים וסלעים קטנים. חלת קארי קשיחה מגומי או פלסטיק משמשת כדי להרפות אותם בחלקיקים טחונים ובשיער. פעולת הקאריקל מסייעת גם לייצור השמן הטבעי של העור.

מברשת קשוחה תסיר את הפסולת שהותיר הקארי, כמו גם סימני זיעה, אך יש להשתמש בה רק בחלקים הקשים יותר של הסוס בגלל הזיפים המוארכים והקשיחים שלה. הרטבת הדנדי פועלת כמברשת מים, שניתן להשתמש בה כדי להרטיב דרך הזנב והרעמה. את האזורים שלא ניתן להבריש באמצעות מכשיר זה ניתן לעשות זאת באמצעות מברשת גוף פחות קשוחה, אשר מסלקת פחות חלקיקי קורס תוך הברקת הפרווה. חלת פלסטיק, או מתכת, משמשת כדי להסיר את הפסולת שנאספה במברשת הדנדי.

יש לשמור על הרעמה והזנב גם באמצעות שימוש במברשת רעמה כדי לשמור על המראה שלה. זה יסיר את השיער ויסיר את הקשרים למראה חלקלק וישר יותר תוך סילוק פסולת. אין להשתמש במסרקי רעמה לביצוע פונקציה זו, אך ניתן להשתמש בהם כדי לחתוך אותם לצורך קליעה או דילול.

מוצרים שימושיים נוספים שיש בערכה שלך כוללים: איסוף פרסה לניקוי הפרסה, ספוגים לניקוי הפנים, להב נשירה לבוץ קשה יותר וסיוע לנשירת מעיל חורף, מגרד זיעה לניגוב מים וזיעה בשלב הכביסה וגומי יציב עבור זורח בסוף. כמובן שיש עוד מספר רב של כלים לא חיוניים אך מועילים שבהם אפשר להשתמש כדי לשמור על מראה חיית המחמד שלו יפה: מברשת פרסות סוסים, משחת פרסות, קוצץ ושמפו ומרכך לשיער.

טיפוח הסוס שלך יכול להביא שעות של הנאה גם לך וגם לסוס שלך. הכלים הנכונים בערכה שלך יכולים להפוך את שמירה על מראה חיות המחמד שלך להרבה יותר נוח. הגורם המלחיץ היחיד בעת ביצוע משימה זו הוא באיזה עיצוב וצבע אתה רוצה שהערכה תגיע.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved