עמדות המין האולטימטיביות המתמקדות בהנאה שלה

/
/
/
392 Views

כל הנשים אוהבות את הקרבה והאינטימיות שמגיעות עם יחסי מין. כאן אנו מסתכלים על עמדות המין הטובות ביותר המתמקדות בהנאה שלה.

1. סקס מיסיונרי

כמו לחזור הביתה, תמיד באופנה וכמו היד המושלמת שמתאימה לכפפה המושלמת. כולם תמיד יעשו מיסיונריות. לאישה שאוהבת להחדיר לה תוספת חיבור רומנטי של מגע עור לעור, עם יכולת לנשק, ללטף ולנוע ביחד. תן לגבר שלך לשלוט בתנוחות זוגות חושניים שעושים אהבה על ידי שליטה בקצב ובעומק תוך דחיפה של הירכיים שלך כך שיתאימו לשלו, מה שגורם לחיכוך ולהתפרצות של אורגזמה. כיווץ וכיווץ שרירי הנרתיק שלך במצב זה הם גם בונוס נהדר עבור בן הזוג שלך.

2. מיקום כוכב ים

וריאציה של מיסיונרית שבה הגבר פושט את רגליו לרווחה כמו כוכב ים והאישה סוגרת את רגליה כדי לאפשר לחץ נוסף בנרתיק וגירוי דגדגן טוב יותר. וריאציות אחרות כוללות את האישה כורכת את רגליה סביב מותניו של בן זוגה, או על כתפיו, אשר ניתן לסייע בעזרת כרית מתחת לישבן, המאפשרת חדירה עמוקה יותר. אם אינך יכול אורגזמה לבד עם תנוחה זו, נסה גרסאות שונות שיאפשרו לבן הזוג שלך לגעת ישירות בדגדגן שלך תוך כדי דחיפה.

3. הדמות השמונה

זהו גרסה לוהטת וחושנית של מיסיונר ואחד הזוגות הטובים ביותר שעושים עמדות אהבה!. כשאתה נשכב לאחור עם רגליך כפופות למחצה, בן הזוג שלך ממוקם בזווית גבוהה יותר מאשר מיסיונר רגיל עם ידיו ליד ראשך. תירגע ותן לתחושה המדהימה להשתלט כשהוא עושה איטיות, סקסיות, עיגולים או דמות שמיניות. תועברו לרמה אחרת, מכיוון שהתנועה החולמנית הזו מגרה את כל הנרתיק שלך ועצם הערווה שלו משפשפת קלות את הדגדגן. כשהוא שומר על התנועה המגרה הזו וגם נותן לך נשיקות חושניות, הגוף שלך יצטמרר עם שיא גוף מלא.

4. מושב האהבה

כל כך שנות ה-60, כל כך חושני ואינטימי עם הבדל. עמדה זו מושלמת בשקית שעועית גדולה בזמן צפייה בסרט חושני. הנה אתה בפיקודו. הזיזו לאט את הגב למעלה ולמטה בקצב שתחליטו. שניכם יכולים להוסיף קצת מגע חושני קל, הוא משפשף את הגב והישבן ואתם מושיטים יד כדי לשחק עם הביצים שלו.

5. The Face Forward Grind

פעם מהזוגות הכי אינטימיים ויפים שעושים עמדות אהבה. שב תחילה על הפנים של בן הזוג עם רגליך כרוכות סביב מותניו בזמן שהוא גם יושב זקוף ברגליים משוכלות. הפיתוי של תנוחה זקופה זו היא שהיא מאפשרת נשיקות חושניות ונגיעות ארוכות בפנים של זה תוך יכולת להסתכל אחד לשני ישירות בעיניים. לטחון בעדינות וליהנות מחוויה מינית רכה יותר ואוהבת.

6. על ברך מכופפת

כרעו אחד מול השני כשאתם מנחים רגל אחת על הירך שלו. לאחר מכן תן לעצבנות להתחיל כשאתה מתנדנד קדימה ואחורה בזמן שהשדיים שלך מתנועעים ומצחצחים את החזה שלו. אתה תאהב את זה עבור מגע פנים אל פנים קרוב. תן לו נשיקות ארוכות ודגדג לו את הביצים להנאה גדולה יותר.

זוגות עושים אהבה עמדות

7. עמדת סקס בעריסה

לתפקיד הזה יש כל כך הרבה יתרונות. בקש מבן זוגך לכרוע ברך לפניך. מולו מקם את רגליך משני צידי ירכיו. הורד את עצמך על איבר מינו, ואז הישען אחורה והנח את ידיך מאחוריך. העמדה הזו מציעה לו ויזואליה מצוינת עם הגוף היפה שלך מתוח לפניו, ואת חיזוק האגו הנוסף של לראות את הגבריות שלו נכנסת והחוצה ממך. הוא יכול גם לרכון קדימה כדי ללקק ולהקניט את הפטמות שלך או להכריח דחיפה עמוקה יותר כאשר ידיו תופסות את ישבנך. התחל בישיבה עליו זקוף עם הידיים סביבו לצורך איזון. הסתכל לו בעיניים ושפשף את הגבריות שלו למעלה ולמטה בכל הנרתיק שלך כדי לחמם אותך. ואז, כאשר אתה לא יכול לסבול את זה יותר, החלק אותו פנימה ותן לו לקחת אחריות כשאתה נשען לאחור.

8. תנוחת פרפר

הירגע ועוף כמו פרפר בתנוחת תחזוקה נמוכה זו עבורך. שכב לאחור על קצה המיטה כשבן הזוג עומד מולך עם רגליך על כתפו בזווית של כ-45 מעלות. מכאן אתה יכול להישען לאחור בנוחות כשהוא מרים את הירכיים שלך בישבן לזווית הדחיפה האופטימלית. אם חדירה לבדה לא עובדת עבורך בתנוחת הפרפר, הוא יכול גם לעורר את הדגדגן או פי הטבעת שלך להגיע לשיא.

9. תנוחת מין מספריים

עמדה זו בהחלט תיקח אתכם לסיבוב רוח סוער עבור שניכם. שכב על קצה המיטה או השולחן שלך כשהגבר שלך עומד מולך ומחזיק את רגליך למעלה. כשהוא צולל פנימה והחוצה, הוא פותח לסירוגין את רגליך החוצה לרווחה כדי לסגור ולהצליב בחזרה. הנרתיק שלך יהיה רווי בתחושות מחדירה עמוקה ועד להתאמה הדוקה ואפשרות של אורגזמות אדוות.

10. 69 עמדת מין

ה-69 היא אחת מתפקידי יצירת האהבה הפופולריים ביותר. זה מצוין לשאיבה הדדית מפוארת. לינוק, להתפתל או להזיז מעט קדימה ואחורה. העבר מהפין שלו, לביצים או לפי הטבעת. ולבעלי הישגים גבוהים בחוץ, עם תרגול אתה יכול אפילו ללכת לאורגזמה בו-זמנית.

11. לרוחב 69 תנוחת מין

עוד אחת מאותן עמדות יצירת אהבה חמות ומפתות, 69 הצידה מאפשרת מלאכים שונים ליניקה אופטימלית בכל אזור איברי המין תוך מתן הפסקה לצוואר שלך מה-69 הרגיל. זה גם חם לכרוך את הזרועות של זה סביב המותניים והישבן. , מושכים אתכם בשקיקה אחד אל השני תוך כדי תנועה בקצב חושני.

12. כפיות תנוחת מין

תנוחת המין של הכפות טובה אם אתה מרגיש קצת עצלן. שכבו על הצד כשידכם מונחת על ראשכם, המזרון על המיטה יעזור בתנועת הנדנוד שלו דוחף אתכם קדימה ואחורה. לא נדרשת ממך הרבה עבודה בכלל. אבל אם אתה רוצה גירוי נוסף, בקש ממך או בן/בת הזוג שלך לשפשף את הדגדגן.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved