עושה את קרמיט גאה – ילדים הולכים ירוקים!

/
/
/
288 Views

היום, יותר מתמיד, להיות ירוק זה חשוב להפליא. אני נוהג לצחוק בבית הספר, כשהיו מראים לנו את הסרטים כשהאנשים ב"חליפות תפוחי אדמה אפויות" מסתובבים, בלי יכולת להיות בחוץ בלי החליפה הזו. המחשבה על כך שהעולם שלנו יגיע למצב שבו אוויר צח, מים נקיים וסביבה בטוחה כבר לא היו זמינים נראתה לי מוזרה. למרבה המזל, הילדים שלנו היום לא רואים את העתיד הזה כמומצא. ילדים בכל מקום הופכים ליותר ויותר מודעים לסביבה ומנסים למצוא דרכים להגן על אמא אדמה.

כהורים עלינו לעודד זאת באמצעות דוגמה והזדמנות. הנה דרכים בהן תוכלו לעזור לילד/ילדים שלכם להיות ירוקים! מִחזוּר! כן מיחזור הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לעזור לשמור על הסביבה וזה בחינם. לוקח 100 שנה לשקית ניילון אחת להתפרק. תחשוב כמה שקיות ניילון נכנסות לביתך בשבוע. מיחזר את השקיות האלה על ידי נשיאת מחסן במכונית שלך, כך שתוכל לקחת את השקיות שלך לחנות בזמן הקניות. בקש מהילדים שלך לאסוף את השקיות ברחבי הבית למיחזור; מי שיקבל הכי הרבה יקבל פרס.

למדו את ילדיכם על חיסכון במים. במקום לתת למים לזרום כל הזמן שהם מצחצחים שיניים, להרטיב את מברשת השיניים, לסגור את המים, להפעיל לשטוף ואז לכבות. עודדו אותם להתקלח מהר יותר, או אמבטיה. האם ידעת שכמות המים והמבוגרים שישתמשו במקלחת של שלוש דקות היא יותר מים ממה שרוב האנשים באפריקה צריכים להשתמש בכל הפעילויות היומיומיות שלהם? אם אתם ילדים עושים כלים, בקש מהם למלא כיור אחד במי הסבון החמים, את השני במים הצלולים לשטיפה. הם יכולים להתייבש במגבת או לתת להם לטפטף. הימנע משימוש במגבות נייר, השתמש במגבות כלים.

בקבוקי מים הם עוד דאגה גדולה. אם אתה לא אוהב את הטעם של מי הברז שלך, השקיעו במסנן למים בטעם טוב יותר ובקשו לילדיכם למלא מחדש את הבקבוקים שברשותכם במקום לזרוק אותם.

הצעצועים שלהם מעודדים אותם לחלוק אותם עם חברים במקום לזרוק אותם. הבת שלי והחברות שלה לוקחות יום אחד בשבוע שבו כולם מתאספים ומחליפים צעצועים. בהתחלה התעצבנו מזה, אבל אז הבנו שכל ילד מקבל לו צעצוע חדש, והם לא זורקים את הצעצועים. אם הורים אחרים של החברים של ילדיכם אינם מתלהבים מהרעיון הזה, בקש מילדך לאסוף את קבוצת הצעצועים שהוא לא רוצה עוד ולרדת למקלט המקומי לחסרי בית, או לדבר עם הרופא שלך על תרומה לחדר המשחקים.

שוחח עם ילדך על דרכים שבהן הוא יכול לגרום לבית הספר שלו להיות ירוק ובקש ממנו להציג את זה יחד איתך כדי לעזור לבית הספר להפוך לירוק גם כן. בתי ספר גו גרין חוסכים בממוצע שני מיליון פאונד של נייר ו-14,000 פאונד של קרטון או 24,792 עצים. ארבעים ושמונה אלף ושלוש מאות פאונד של מיכלי משקה מפלסטיק, 8700 מחסניות מדפסת ו-13648 פאונד של פסולת מזון. זה רק כדי לציין כמה דברים שבית ספר ירוק יכול לחסוך.

אין ילד צעיר מדי או מבוגר מדי כדי להתחיל להיות ירוק. אתה יכול לעזור להם לעשות שינוי. זה אפילו לא חייב לעלות לך שקל. להתערב; עזרו לילדים שלכם להגן על הפלנטה שלנו. תודה.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved