סוגים שונים של ארנקים ותיקים של זכר

/
/
/
288 Views

בפעמים קודמות, ארנקים נקשרו לנשים רק בשל העיצובים שלהם, שמתמקדים בעיקר בנשים. אלה נועדו לשאת חפצים קטנים, שלא ניתן לשאת אותם בידיים ויש בהם סיכון לאיבוד. עם השימוש בתיקים או בארנקים אלה אתה נטול דאגות מהדאגות לאבד דברים. זכרים אינם מתביישים לשאת את התיקים הללו, מכיוון שהם מפורסמים כעת בקרב גברים. נשים נושאות בו את הארנקים, מוצרי הקוסמטיקה ומברשות השיער שלהן בעוד גברים נוהגים לשאת את הטלפונים הסלולריים, המפתחות, הפנקסים, מחשבי כף יד, אוזניות וכו'.

ישנם סוגים שונים של ארנקי גברים בשוק היום ובחרו אותם לפי הצרכים שלכם. אלו הם:

תיקי דופל: אלה גדולים בגודלם ושימושיים מאוד למטרות נסיעה בעיקר. יש להם הרבה מקום וכיסים וזכר אוהב לשאת את זה על כתפיו בזמן שהם מטיילים. איש ספורט גם אוהב לשאת את התיקים האלה כדי לשאת בתוכם את חפצי הספורט שלהם.

תיקי ילקוט: הם מתאימים היטב לגברים ולצעירים הולכים לבית הספר. אלה מושלמים לנשיאת עבודות נייר. יש להם רצועה ארוכה והם עשויים לתלות מעל הכתף כדי לשאת את התיקים האלה.

תיקי מסנג'ר: אלה מושלמים לאיש העסקים שכן אלו הם הדרך הטובה ביותר לשאת איתם את הניירות והמחשבים הניידים שלהם בצורה בטוחה. הם יכולים להינשא כמו תיקים בידיים וגם להיתלות סביב הכתפיים מדי. גברים אוהבים תיקים מסוג זה כשהם נוהגים לנסוע למטרות המשרד וצריכים לשאת איתם מחשב נייד, מטען וניירות בכל פעם.

תיקי קלאץ': תיקים אלה הם קטנים בגודלם ונישאים בקלות בידיים מכיוון שאין להם ידיות. הם בעצם מלבניים בצורתם.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved