מעילי פרווה פוקס כחול: איך לשמור אותם במצב מצוין

/
/
/
311 Views

מעילי פרוות שועל כחול הם רגישים ודורשים טיפול מיוחד אם רוצים לשמור אותם במצב מצוין למשך שנים רבות. אחסון וניקוי המעיל חשובים מאוד. ישנם גורמים רבים הממלאים תפקיד מכריע בשמירה על מעיל פרוות שועל כחול לביש ובמצב טוב.

שמור את מעיל הפרווה על קולב בארון שאינו חשוף לאור שמש ישיר. הלחות בארון חייבת להיות מינימלית. הטמפרטורה בארון לא חייבת להשתנות. במהלך הקיץ כדאי לשקול לאחסן את המעיל בכספת מקצועית. לעולם אל תכניס מעיל פרוות שועל לתיק סינטטי או בגד. האוורור חשוב ובלעדיו העורות יתייבשו.

יש לרסס בושם לפני לבישת המעיל. האלכוהול של הבושם יייבש את הבגד שלך. אל תלבש תיקי כתף כי הם מפעילים לחץ על השיער ובסופו של דבר תחוו נקודות קרחות במעיל.

אם המעיל שלך חשוף לגשם או שלג, נער אותו תמיד. לאחר מכן הניחו לו להתייבש באופן טבעי והימנעו ממקורות חימום. אתה יכול ללבוש אותו רק לאחר שהוא יבש לחלוטין. במקרה שהוא ספוג במים יש לשלוח אותו ישירות לפרוון מקצועי. הבטנה תוסר והעור יתייבש באופן טבעי. לאחר מכן יימרחו שמנים מיוחדים על העור. אם הנזק גדול מדי, הפרוון ישקול להסיר כמה פרוותיות ולהחליף אותן בחדשות. זה עשוי לייקר את עלות התיקון.

לעולם אל תלבש את מעיל פרוות השועל שלך כשאתה נוסע במכונית, במטוס או ברכבת. זה יגרום לפרווה להשתטח. השתמש בדרכים חלופיות כדי להתחמם. ודא שהפרווה שלך נשמרת רחוק ממקור החימום של הרכב.

אין לשים חפצים מגושמים בכיסים. זהו נקודה בולטת ועובר מאמץ משמעותי במהלך הזמן. אם הפרווה תתבלה במקום הזה, כולם יוכלו לראות. בדוק תמיד את הווים והלולאות לאיתור חלודה והחליפו אותם על ידי תופרת במידת הצורך.

דאג לניקוי מקצועי של הבגד היקר שלך פעם בשנה. ניקוי זה חייב להתבצע על ידי מומחה פרווה. בתהליך הניקוי יוסרו תרכובות כימיות וחומרים מגרים המזיקים למעיל. לבסוף הוא יזוגג כך שהרכות שלו תחזור.

יש להעריך את המעיל שלך על ידי פרוון מקצועי. ודא שאתה מקבל הערכה זו בכתב. לאחר מכן בטח את המעיל שלך מפני נזק וגניבה.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved