מחזיקי קסדה – מה עליך לדעת לפני שקונים אותם

/
/
/
274 Views

מחזיקי קסדות הם פריטים חיוניים וחיוניים מאוד לאחסון בטוח ונוח של קסדות. אם יש לך אופנוע או אופניים, אז אתה ודאי חייב להיות מודע לחשיבותן של קסדות. קסדה חזקה אחת יכולה להיות ההבדל בין חיים למוות ברוב התאונות. ניתן להשיג את המחזיקים הללו במגוון עיצובים וחומרים. אתה יכול גם להשיג אותם בצבעים שונים כדי להסתנכרן עם צבע האופנוע שלך.

אחת האפשרויות הקיימות היא מחזיקי הבנג'י המגיעים בצורות סטנדרטיות ורשתות מטען. הסטנדרטיים מגיעים במגוון צבעים כדי לענות על כל צורך אסתטי שיש לך. הם גם מגיעים בכל כך הרבה עיצובים מודפסים מעניינים שנעים בין פסי צבא פשוטים לגולגולות בוערות.

הם עשויים מניילון וניתן לחבר אותם לקצה האחורי של המושב. הם מכסים את כל הקסדה ושומרים בבטחה על הקסדה במקום. גרסת רשת המטען שונה מהרגילה בתחום אחד בלבד והיא מחלקת המראה. מכיוון שמחזיק רשת מטען הבנג'י הוא בעצם רשת, הוא אינו יכול להגן על הקסדה מאור השמש.

אם אתה רוצה פתרון אחסון לקסדה שלך שאתה יכול לקחת איתך כשאתה מטייל, אז אתה יכול לקבל תיק קסדה. אתה יכול להשיג כאלה המורכבים מבסיס ניילון פוליאסטר חזק להגנה נוספת. הם גם מגיעים עם תאים נוספים לאחסון פריטים יקרי ערך אחרים בעת נסיעה.

נרתיקים אלה כוללים ריפוד רך בתוכם כדי להגן על הפריטים החיוניים שלך מכל פגיעה. חלק מהתיקים הללו מגיעים עם רצועות כתף נסתרות שניתן לשלוף החוצה בכל עת כדי להפוך אותם לתיק כתף. לתיקים אלו עיצוב אווירודינמי וניתן לקבע אותם לקצה הזנב של האופניים שלך.

אם אתה מחפש מחזיק לקסדת אופנוע שתוכל לקחת למקומות שונים, אז אתה יכול להשיג מחזיק / וו דגם. מחזיק זה מגיע עם וו בקצה אחד ומשקולת מוצקה בקצה השני. אתה יכול פשוט להניח את המשקל על השולחן ולתת לקסדה שלך להיות תלויה על הקרס. משקל הקסדה מונע מהמחזיק להחליק וליפול למטה. הוא עשוי מפלדת אל חלד והוא די קטן בגודלו מה שהופך אותו נוח מאוד לסחוב אותו.

אם אף אחת מהאפשרויות הללו לא תופסת אותך, אז אתה יכול ללכת על מחזיק הקסדה המסורתי מנירוסטה עם מנגנון הידוק. זה יכול להיות מחובר ליד הקצה האחורי של המושב ואתה יכול פשוט לתלות את הקסדה שלך על זה. יש כל כך הרבה אתרים שעוסקים במוצרים שהופכים את חווית הרכיבה שלך לנוחה ונוחה הרבה יותר. נראה מגניב מחזיקי קסדה רק יגרום לך להיראות קריר יותר כשאתה רוכב במורד השקיעה היפה הזו.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved