מה ההבדל בין תיקי גולף לגברים ולנשים

/
/
/
233 Views

גולף הוא משחק פופולרי מאוד עבור גברים ונשים. למעשה, סקר שנערך לאחרונה העריך שכמעט 6 מיליון נשים משחקות גולף מדי שנה בארצות הברית, המהווים 22% מסך הגולף המשחקים בכל שנה. בהתחשב בהצלחות של שחקניות גולף צעירות רבות, מגמת עלייה זו צפויה לעלות בעתיד הקרוב. במידה זו, יש ביקוש הולך וגובר לציוד גולף לנשים. מאמר זה יצביע על ההבדלים העיקריים בין ציוד גולף לגברים ונשים, עם אזכור ספציפי של ההבדל בין תיקי גולף לנשים. זה גם יצביע על הדברים החיוניים שאתה צריך אם אתה מתכנן להוסיף את הציוד הזה למלאי שלך.

תיקי גולף לנשים – קלים יותר ומגניבים יותר?

בעיקרון אין הרבה הבדל בין תיק גולף זכר לנקבה. בסופו של דבר זה מסתכם בגודל ובמשקל מבחינה מעשית. ובמונחים סובייקטיביים יותר, התיק ייראה יותר אופנתי ונשי.

מבחינה מעשית, מקלוני גולף לנשים הם בדרך כלל קצרים יותר, ולכן זה אומר שהתיק המשמש לנשיאת אותם יכול להיות גם קצר יותר או קטן יותר. זה גם אומר שהתיק צפוי להיות קל יותר מאשר מקבילה גברית.

בהתחשב בעובדה שגולף היה באופן מסורתי נחלתו של אדם מבוגר, התיקים נטו גם להיות מעט שמרניים בעיצוב ובצבע. זה ההבדל העיקרי בגרסה הנשית.

סביר להניח שהצבעים יהיו יותר נשיים, אני אעז לומר שוורוד יופיע בצורה או צורה כלשהי. ואם ורוד לא נמצא שם אז צבעים נועזים יותר יופיעו – אדום או סגול למשל. ייתכן שתשיג גם בד מעוצב להכנת התיק. דפוסי פייזלי עשויים להיות תופעה אופנתית של שנות השמונים (שנלקחה בהשאלה משנות השישים, שימו לב) אבל זה מראה חדש בציוד גולף.

בקיצור, תיק גולף לנשים נועד להיראות טוב וגם לשרת את המטרה המעשית של נשיאת האלות שלך.

אילו דברים נוספים אתה צריך בתיק גולף

אז חוץ מזה שזה קצת יותר קל ונראה כמו החלק, אילו דברים נוספים חיוניים עבור הציוד החיוני הזה, ללא קשר למי הוא מיועד?

דבר אחד שהרבה אנשים מעירים עליו הוא שלתיק צריכים להיות מחיצות בפנים כדי שהמועדונים לא יסתבכו. זה מקל על ההגעה למועדון וכנראה שומר אותם במצב טוב יותר. אתה רוצה עד כ-14 חוצצים בתיק שיכילו את כל האלות. גם אם אין לך 14 אלות להתחיל איתם, התיק בנוי להרחבה למקרה שתתחיל את באג הגולף.

חשוב גם להחזיק בשתי ידיות ורצועת כתף. הידיות צריכות להיות בחלק העליון והתחתון של התיק כך שיהיה קל להעמיס על עגלה וממנה או להיכנס ולצאת ממכונית. הצמדת הרצועה מקלה על אם אתה מתכנן ללכת בקורס.

דברים אחרים שאולי לא ייחשבו הם תא לאחסון משקאות קרים. זה צריך להיות מבודד כך שמזג האוויר החם לא ישאיר את המשקה שטוח וחם.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved