למד מדוע Jansport Daypack Wasabi Model הוא תרמיל אידיאלי

/
/
/
247 Views

תרמילי Jansport הם התרמילים הטובים ביותר לפי שיקול דעתי. השתמשתי בהם כאשר הלכתי לבית הספר ואני משתמש בהם כיום כדי לשאת את החפצים היומיומיים שלי. חברים לא מאמינים כשאני אומר להם את התרמיל שלי לנסיעות הוא מימי הקולג' שלי. אני נהנה לשאת את הדברים היומיומיים שלי בתרמיל היום כשאני נוסע. אני נושא את תיק האוכל שלי וגם ספר לקריאה ברכבת התחתית כשנוסעים לעבודה. הילדים שלי אמרו לי ללכת עם הזמן ולקנות אמזון קינדל אבל אני עדיין מעדיף את התחושה של כריכה רכה. אולי אני אשבר ואקנה אחד בקרוב, אבל לחיצה על כפתור כדי להפוך דף זה לא כיף כמו להרגיש את הנייר באצבעותיי. זה דבר שאני לא יכול לעשות עם קורא Nook.

כשאני יוצא לטיול סוף שבוע, אני פשוט תופס את תיק היום הנאמן שלי של Jansport כדי לקחת איתי. זה מתאים מתחת למושב שלי או בתא העילי במטוס או ברכבת או שאני פשוט זורק אותו על המושב האחורי של המכונית שלי. ל-Jansport יש כל כך הרבה דגמים שונים של תיקי גב ותרמילים, שלפעמים קשה לבחור איזה מהם לקנות. עדיין אין לי אחד אבל אני חושב שרכישת התרמיל הבאה שלי תהיה עם גלגלים. יש לי את התרמילים בצבעים שונים אז החברים שלי לא חושבים שאני משעמם.

אני משתמש יותר בתרמיל Jansport Wasabi כרגע. זה סוג החבילה המועדף עלי. התרמיל מרווח מאוד ומתאים מאוד לכתפיים שלי. רכשתי ווסאבי שחור. חברה שלי העדיפה את הסגול. מכיוון שלכל אחד מאיתנו יש צבע אחר, כל כך קל להבדיל ביניהם. קיבלתי עסקה נפלאה עם אמזון ורכשתי תיק גב לכל אחד מאיתנו. הביקורות של אמזון היו חיוניות להחלטתי לקנות את סדרת ליבת Wasabi והחלטתי לקנות אחת לחברה שלי ולעצמי.

הרצועות תוכננו לנוחות ונקראות רצועות כתף ארגונומיות s-curved. לאחר שסחבתי אותו כל היום אני יכול לומר שהרצועות נוחות מאוד ובעלות כמות הריפוד הנכונה. קל להתאים את הרצועות הארגונומיות. אני לא אוהב תיקי שליח כי יש להם רק רצועה אחת שצריכה לשאת את כל המשקל שאני נושא על כתף אחת. נוחות נוספת היא שלסדרת ה-Wasabi Core יש רצועה מלמעלה שמקלה על איסוף החפיסה מבלי להתכופף יותר מדי.

לוואסאבי יש כיס מחסן קדמי נחמד שבו אני בדרך כלל שומר את החפצים הקטנים שלי שאני צריך להשיג במהירות, כמו גם החלפה נוספת. התא הראשי עם הרוכסן מרווח מאוד ואני שומר על מחשב נייד שאיתו אני נוסע כמו גם ספרים ופריטים אחרים. לוואסאבי יש כיס צד של בקבוק מים עשוי רשת אלסטית כך שאני יכול כל הזמן להחזיק איתי מים במיוחד בקיץ. אני תמיד אוהב לקחת איתי מים כשאני נוסע או נוסע ואני חושב שזה מושלם בשבילי. זה הרבה פחות כסף לסחוב מים מאשר לשלם דולר גבוה בחנויות מקומיות.

תיק הגב של Wasabi הוא ציוד מחוספס שאני משתמש בו ללא הרף. אני לקוח נאמן של Jansport כבר שנים רבות והם מעולם לא איכזבו אותי עם המוצרים שלהם. אני אוהב את הצבעים והסגנונות השונים ובדרך כלל אני קונה אחד חדש רק בגלל שאני אוהב את זה. יש לי מספר לא מבוטל של מוצרי Jansport היום, כי אני רק לעתים רחוקות מתבלה אותם. אם אתה כמוני תתאהב בתרמיל Jansport ברגע שתשתמש בו בפעם הראשונה.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved