כיצד לבחור תיק גב נכון

/
/
/
273 Views

ללא ספק, תרמיל הוא ציוד חיוני לכל אירוע חוצות כדי לשאת את עולמך איתך. מומחים מאמינים שכאשר מדובר בבחירת תיק גב נכון, כלל אצבע טוב הוא "קנה נכון וארוז קל". קיים מגוון גדול זמין בשוק החל מיקר לזול, קל משקל ועד קל משקל במיוחד ואופנתי מאוד ועד בסיסי אמיתי. אז זה עשוי להתברר כמשימה מרתיעה ומאתגרת אמיתית בכל הנוגע לבחירת תיק גב מתאים לפעילות החוץ שלך. רובנו לא יודעים מה זה בדיוק תיק גב נכון.

ובכן, תיק גב ימני הוא זה שיושב בנוחות על הכתפיים והגב שלך וגורם לך נוח לשאת את העומס שלך בנסיעות ארוכות וקצרות כאחד. כדי לבחור תרמיל נכון אתה צריך לשקול דברים רבים, כגון נוחות, חלוקת עומס על עמוד השדרה שלך, תכונות ופונקציות חשובות שדרשת בתרמיל הגב שלך ולבסוף התקציב. בין היתר, נוחות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך, כי אתה קונה תיק גב לנסיעה נוחה. לכן, כדי לעשות בחירה טובה, החליטו איזו תכונה חשובה לכם, מה משך הנסיעה שלכם, מהו המשקל האמיתי שאתם רוצים לשאת וכו'.

פשוטו כמשמעו, יש מגוון גדול זמין בשוק לבחירה, כגון התנגדות לריסוק, תרמיל ללא מסגרת, תיק גב פנימי וחיצוני, חבילות מותני ופלג גוף עליון, תיקי גב קלים, רצועה אחת ורצועה כפולה, תיקי גב לתינוקות וילדים, הידרציה וכו'. זכור, כולם שונים אז נסה אותם למעשה כדי לראות אילו מהם מתאימים לך יותר. לפני שתענה על שאלות אלו, יש לשקול כמה אלמנטים חשובים, כגון מטרת הטיול, משך הטיול שלך יחד עם הקיבולת שתצטרך והתכונות שאתה דורש בתרמיל.

קודם כל, זכרו את כלל הזהב של תרמילאים "קנה נכון וארוז קל". זה אומר שאתה צריך לקנות את התרמיל המתאים לפי הצרכים שלך ולארוז אותו קל עם דברים חיוניים בלבד. תיק גב ימני הוא זה עם הגודל הנכון שיתאים לגו שלך. זהו הצעד הראשון והחשוב ביותר לשימוש בטוח בתרמיל. אם אתה יכול להביא איתך את אחד החברים שלך בזמן קניית תיק גב כלשהו אז זה בסדר, אחרת בקשו מהמוכר שיעזור לכם למדוד את התרמיל שלכם כמו שצריך.

הנקודה החשובה הבאה יכולה להיות רכישת תיקי גב מתכווננים. כיום השוק מלא בתרמילים מתכווננים באיכות טובה. אין ספק, מערכות גב מתכווננות הן נהדרות, אבל יעלו לך קצת יותר מהחבילה הסטנדרטית בתפזורת שלך. למעשה, תיקי גב מתכווננים יאפשרו לך להגדיר את גובה ומשקל החבילה במיקום המושלם על הגב. או שאתה יכול להגדיר אותו בעצמך או לבקש מחברך או איש המכירות שלך להתאים ולהתאים את החבילה שלך על הגב על ידי החלקה למעלה ולמטה עד שתרגיש בנוח. לכן, כשאתה מרגיש שזה נכון, אתה נועל את זה.

הבא הוא לבחור את גודל המסגרת הנכון. זכרו שכל תיק גב הוא חסר תועלת (ללא קשר לגובה הטוב שלכם ולאיכות התרמיל הגבוהה ביותר), אלא אם כן יש לו גודל מסגרת נכון בהתאם לגוף ולצורה שלכם. חלפו הימים שבהם אנשים חושבים 'מתאים לכולם' – זה רחוק מהאמת. מומחים מאמינים מאוד שגודל הגו והגובה הכללי שלך הם שתי מדידות נפרדות לחלוטין כשמדובר בתרמילים. למעשה וויין גרגורי היה מעצב התרמילים הראשון שחשב ברצינות על החשיבות של גודל מסגרת נכון שיתאים לגו שלך.

לדבריו, ניתן למצוא את גודל המסגרת הנכון שלך על ידי מדידת פלג גוף עליון מהחוליה השביעית במורד עמוד השדרה עד לנקודה בקטן של הגב שנמצאת בגובה אופקית עם החלק העליון של עצמות הירך. כדי למצוא את הנקודה הזו, השתמש באצבעותיך כדי לעקוב אחרי עצם הירך כלפי מעלה עד שתרגיש את הנקודה שבה הקצה העליון של עצמות הירך שלך מתעקל פנימה, בצד הירך, ויוצר משהו כמו מדף. מדידה זו היא אורך פלג גוף עליון, שימושי במיוחד כדי לקחת בחשבון את החבילות האלה עם מערכת גב לא מתכווננת. למעשה מערכת זו המשמשת כיום בכל תעשיית החוץ למדידת גודל הגוף המדויק ולקביעת מידת המסגרת הנכונה.

באופן דומה, שיקול חשוב נוסף הוא התאמה נכונה של חגורת המותן על ידי הכרת המידה הנכונה שלה. במילים פשוטות יותר, חגורת הירכיים מיועדת לירכיים ולא למותניים שלך. לכן חגורת הירך צריכה לנוח על עצם הירך שלך, לא על המותניים שלך, כי אם היא על המותניים שלך אז אתה תישא יותר מדי משקל על הכתף. באותו אופן אם הוא נמוך מדי, הוא עלול להפריע להליכה שלך. למען האמת, שניהם לא רצויים. באופן אידיאלי עם חבילה מלאה, הקצה העליון של חגורת המותן צריך לרכוב אינץ' אחד מעל החלק העליון של עצם הירך. לבסוף, כדאי לשים לב גם לרצועות כתפיים. כיום זמינים בשוק תיקי גב רבים באיכות טובה עם רצועות כתף מתכווננות. תיקי גב עם כתף מתכווננת עצמית נחשבים כתרמילים עליונים, מכיוון שבתרמילים אלה ניתן לסובב את רצועות הכתפיים כדי להתאים לצוואר וכתף אישיים.

ובכן, אנשים, אלה היו רק כמה שיקולים לבחירת תרמיל גב מתאים לטיולים או לטרקים. התרמיל שלך מכיל את כל הדברים ששרדו בשממה, כך שאתה תמיד מנסה לבחור תרמיל טוב ונוח. הסיבה היחידה מאחורי הבחירה בתרמיל יקר היא נוחות, אז בזמן רכישת תיק גב, ערכו מחקר כדי למצוא את החבילה המתאימה לכם.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved