כיצד לבחור את התרמיל הטוב ביותר עבור קמפינג וטיולים

/
/
/
267 Views

סוג התרמיל שאתה מביא ישפיע מאוד על הטיולים שלך בחוץ. בין אם אתם מעדיפים קמפינג ברכב, קמפינג אוהלים או שפע של טיולים רגליים, הדבר החשוב ביותר שיש לזכור הוא לבחור תיק גב שיתאים לצרכים האישיים שלכם.

ישנם 3 דברים עיקריים שיש לקחת בחשבון בבחירת תיק גב לקמפינג וטיולים – הקיבולת, ההתאמה והתכונות.

שקול את הגורמים הבאים בעת בחירת התרמיל הטוב ביותר עבור קמפינג וטיולים:

קיבולת

זה נוגע לגודל החבילה שלך, תלוי כמה אתה מתכנן לסחוב וכמה זמן הטיול שלך הולך להיות. ישנם סוגים שונים של תיקי קמפינג או טיולים, כל אחד מיועד לאורך טיול שונה.

יש את תרמיל סוף השבוע שבדרך כלל טוב לטיולים קצרים (1-3 לילות) ולאלו שאורזים קל. אלה יכולים לשאת 30 עד 50 ליטר. אם אינך אורז קל או שהטיול שלך עובר מעבר ליומיים, אתה יכול לבחור בחבילת Multi-Day, טובה לעד 5 ימים ויכולה לשאת עד 80 ליטר. זוהי בחירה טובה לקמפינג במזג אוויר חם.

לבסוף, ישנו תרמיל הטיול המורחב שנושא 70 ליטר או יותר ואידיאלי לטיולים שנמשכים יותר מ-5 לילות. בחירה מצוינת לטיולי חורף או משפחות שמחנות/ מטיילות יחד.

לְהַתְאִים

כדי לוודא שאתם נושאים את המשקל על הגב בנוחות, כדאי שתצטיידו בתרמיל המתאים בצורה מושלמת לגופכם. חפש אחד שמתאים לאורך הגו שלך ובעל אחיזה נוחה על הירכיים שלך. אז כשאתה בחנות, וודא שיש לך מושג מה אורך הגו שלך ומידת המותניים שלך.

מאפיינים

דגמים שונים של חבילות חיצוניות מציעים תכונות שונות. ודא שאתה בוחר אחד עם תכונות שתמצא שימושיות והיית משתמש בהן באופן אישי. כמה תכונות שימושיות נפוצות שכדאי לבדוק כוללות אוורור, מספר הכיסים, ריפוד ונקודות חיבור. חלק מתרמי קמפינג או טיולים מציעים אפילו תכונות מגניבות כמו מכסה עליון נשלף, תא שק שינה, כיסוי גשם ומאגר מים.

כדי להבטיח שנוח לך על השביל או בזמן קמפינג עם כל הציוד הדרוש לך, בחירת תרמיל חיצוני טוב היא חשיבות עליונה. אתה אמור להיות מסוגל להרגיש בנוח, לא משנה כמה זמן הטיול שלך הוא. כך תבחרו את התרמיל הטוב ביותר לטיולי הקמפינג והטיולים שלכם!

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved