יד או ארנק – מה יותר מעשי?

/
/
/
296 Views

סוגים שונים של תיקים נכנסים לשוק עכשיו וכולם נוצרו כדי לענות על הצרכים והרצונות המגוונים של אישה. אם אתה סוג של אדם שנושא המון דברים כשהולכים לעבודה או לבית הספר, תיקים גדולים במיוחד נמצאים שם כדי לספק את הצרכים שלך. מצד שני, אם אתה רוצה משהו מסוגנן ובינוני, לך תרכוש תיק כדי להפוך את הדברים לקלים ונוחים. אבל למי שרוצה תיקים סופר קטנים גדולים יותר מארנקים, יש להם שני מתחרים חזקים לבחירה, צמידים ותיקי ארנק.

תיקי ארנק מסתובבים בשוק עוד מהתקופה הוויקטוריאנית המוקדמת, מכיוון שהם משמשים תמלוגים רבים כדי לשים דברים קטנים כמו תכשיטים, שפתונים, מראות ופריטים קטנים אחרים. עד היום, הם עדיין פופולריים מאוד בקרב נשים אופנתיות שכן הן משתמשות בתיק הזה כדי לשמור על פריטים קטנים בטוחים כמו טלפונים סלולריים, מראות, איפור קומפקטי, כרטיסים וכל השאר. לאחרונה, סגנון חדש של תיקים נכנס לעולם האופנה, הם נקראים wristlets. צמידי היד קטנים יותר מתיקים מה שהופך אותם די דומים לתיקי ארנק רק שיש להם חפתים או רצועות שניתן להשתמש בהם כדי להדק את התיק על יד המנשא. המטרה העיקרית שלהם היא לגרום לתיק להיות מחובר תמיד לגוף הנושא, נותן תחושה בטוחה יותר שהתיק שלך לא ילך לאיבוד או לא ילך לאיבוד.

עם זאת, שני התיקים המעשיים הללו הופכים למתחרים כל כך עד שהבחירה באיזה מהם יותר פרקטי והגיוני לשימוש עומדת בספק גדול. אם אתה מאלה שפשוט כל כך מבולבלים איזה תיק לרכוש, ראה השוואה קצרה זו למטה.

  1. צמידי היד נוחים וקלים יותר לשימוש – בניגוד לתיקים לארנקים שאין להם רצועות או חפתים, צמידי שורש כף היד הם אכן הרבה יותר קלים לשימוש מאשר לאחר מכן. הם גם מגיעים בצורות וגדלים שונים כדי לענות על הצרכים והרצונות המגוונים שלך. עם זאת, תיקי ארנק הם גם קטנים ושימושיים, אך חסרים להם גורמים מסוימים כמו רצועות כדי להפוך אותם מחוברים היטב לידו של הנושא. אתה יכול גם לבחור צמיד יד הכולל תאים שונים כדי לשמור על הכל מהטלפון הסלולרי שלך ועד לכרטיס הביקור של המחזר שלך
  2. צמידי שורש כף היד הם גם אופנתיים וגם מאובטחים – אחת הסיבות העיקריות לכך שצמידי יד הם הרבה יותר הגיוניים לשימוש מתיק ארנק היא שהם מגיעים מרצועות וחפתים שונים. אם את רוצה משהו טרנדי ואופנתי, בחרי בצמיד עם רצועה נשלפת או שרוול מתכוונן. זוהי נקודת המכירה העיקרית של צמידים, אתה יכול להחזיק אותם או ללבוש אותם ביד כדי להבטיח שהתיק יהיה תמיד קרוב לגופך שלא יאבד או יטעה.
  3. צמידי היד הם קלים וקלים לניקוי – רוב הצמידים עשויים מחומרי כותנה מה שהופך אותם קלים לניקוי וקלים מאוד. גם צמידי יד בעבודת יד הופכים יותר ויותר פופולריים בשל האיכות שאין כמותם ובמחיר סביר. צמידי יד בעבודת יד הם כל כך עמידים שניתן לכבס אותם ביד או במכונה שכן הם עשויים באמצעות חומרים באיכות גבוהה ובטכניקות אנושיות קפדניות.

זה מאוד ברור שלפרק יד יש המון יתרונות ויתרונות מאשר תיקי ארנק. עם זאת הבחירה היא עדיין שלך ובהתאם לצרכים ולרצונות שלך, אתה יכול ללכת יותר נועז וקלאסי דרך תיקי ארנק אבל אם אתה רוצה משהו שהוא אופנתי וטרנדי לכו על פרקי הידיים. ניתן לתייג את צמידי היד כגרסה המודרנית של תיקי ארנק מה שהופך אותם ליפים, עמידים, בטוחים ונוחים.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved