טיפים פשוטים כדי להפוך את הבוקר לבית הספר לקל יותר

/
/
/
214 Views

רוב הילדים דואגים ללכת לבית הספר לא מוכנים ולכן חשוב לבדוק איתם הכל לפני שהם הולכים לישון בלילה הקודם. תצטרך לעבור על הילקוט ולשאול אותם אם הם צריכים פריטים מיוחדים לפרויקט מיוחד שהם אולי עושים. האם הם קיבלו PE למחרת אם כן, תצטרך להכין את הערכה שלהם ולארוז גם בתיק PE שלהם. אל תשכחו להכין את תלבושת בית הספר ולהכין אותה למחרת בבוקר.

זה חיוני שילדכם ישנה לילה טוב אז וודאו שיש לו זמן מוגדר בו הם הולכים לישון. אם הם לא יכולים לישון, אפשרו להם לקרוא ספר לזמן מה כדי לגרום להם לנמנם, אך לעולם אל תתנו להם לצפות בטלוויזיה בחדר השינה שלהם, מכיוון שזה ממריץ את המוח ויכול להקשות על ההרפיה וההרגעה.

אם הילד שלך יכול לדעת מה השעה, למה שלא תיתן לו שעון מעורר משלו כדי שיתעוררו באותה שעה בכל בוקר ותהיה להם קצת אחריות על עצמם. רוב הילדים משגשגים כאשר הוריהם מקבלים מעט אמון.

ודאו שאתם יוצאים לבית הספר בהרבה זמן מכיוון שהם לא נהנים להיכנס לבית הספר וישר לשיעורים. הם ירצו לשוחח עם חבריהם לזמן מה, ואם אין להם זמן לפני תחילת הלימודים הם ידברו בשיעורים במקום שיובילו לבעיות משמעת.

רעיון טוב הוא להחזיק לוח תזכירים במטבח במיוחד עבור ילדכם כדי לרשום הערות כדי להזכיר לשניכם טיולים מיוחדים, חוגים או פעילויות לאחר בית הספר המתקרבות. זה יעזור לשמור על שניכם בעניינים ולהפחית את רמות הלחץ עבור שניכם.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved