טיפים עבור אור תרמילאים

/
/
/
277 Views

אם אתם תרמילאים בכלל, בין אם אתם תרמילאים קלים או כבדים, בוודאי שמעתם את העצות הרגילות לגבי נשיאת ערכת עזרה ראשונה, נטילת מספיק מים, הסבר לאנשים לאן אתם הולכים וכו'. הכל עצות טובות, אבל ששת הטיפים הבאים הם רעיונות פחות נפוצים, והם מכוונים במיוחד למי שרוצה לשמור על קלילות באמת: התרמילאים הקלים במיוחד.

תשים לב שלטיפים כאן יש זווית הישרדות במדבר. הסיבה לכך היא שבנוסף לפתרון הרגיל לתרמילאות קלה – קניית ציוד קל יותר – לדעת איך להסתדר עם פחות היא עוד דרך מצוינת לחתוך את המשקל בבטחה. הישענו על כמה טריקים ותוכלו לשאת פחות.

1. מזגן את האוהל שלך. אם היום יבש וחם, הרטיבו כל פיסת בד גדולה בנחל הקרוב והניחו אותה מעל גג האוהל שלכם. האידוי יכול לקרר את פנים האוהל עד עשר מעלות (לכוון את האוהל בצל, כמובן). רק וודאו שאם אתם משתמשים בחולצה או בבגד אחר שתזדקקו לו, אתם נותנים מספיק זמן לפני החשיכה כדי להתייבש לחלוטין.

2. אבודים ורעבים? בנחלי הרים רבים ניתן לראות את הפורלים, אך קשה לתפוס אותם. נסה מלכודת דגים פשוטה. פאונד תוקע לקרקעית הנחל, וטווה בתוכם גבעולים של צמחים כדי ליצור קירות שהמים יכולים לעבור דרכם, אבל לא דגים. צור מכלאה קטנה, עם פתח מצטמצם אתה יכול לרדוף אחרי הדג. ברגע שהם שם, אתה יכול להעיף אותם בחנית או אולי פשוט להעיף אותם על גדת הנחל עם הידיים שלך.

3. אם אתה נושא חומר חיטוי ידיים בעת נסיעת תרמילאים (קל יותר מכביסה), זה יכול לשמש גם כמתנע. הם בדרך כלל לפחות 70% אלכוהול, ונשרפים בקלות.

4. רצים בשביל השיחים? תה העשוי משורשי פטל שחור, פטל וקרוביהם יכול לעצור את השלשול. ממלאים את תחתית הספל בשורשים המנוקים והגרוסים ויוצקים עליהם מים רותחים. מבשלים חמש דקות לפני השתייה.

5. איבדת את החבילה שלך? דרך פשוטה ליצור תיק גב היא להשתמש בז'קט, אם הוא מספיק חם כדי להסתדר בלי ללבוש אותו. רוכסן אותו, סגור את החלק התחתון אם יש לו שרוך (או סגר אותו) וקשר את קצוות השרוולים זה לזה. לאחר מכן תוכל לשאת בתוכו דברים על ידי השלכתו על פני הגוף באלכסון, החלפת כתפיים מעת לעת.

6. רוצים כרית קלה במיוחד? השתמשו בשקית ניילון עם רוכסן כבדה מלאה (לא מלאה מדי) באוויר. שים אותו בתוך סוודר או משהו רך אחר לנוחות.

ידע חוסך משקל. לדוגמה, אתה יכול לעזוב את בגדי הגשם מהבית (למעט פונצ'ו חירום של 2 אונקיות) אם אתה במזרח סיירה נבאדס בספטמבר – כי כמעט אף פעם לא יורד גשם. אתה יכול כמעט להשאיר את שק השינה מאחור בטיולי קיץ בחלקים מסוימים. תרמילאות קלה יותר קלה ובטוחה אז, עם קצת יותר ידע.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved