טיפול והסרת כתמים על תיקי מעצבים

/
/
/
274 Views

האם אתה מתעצבן על הכתם הפוגע שהרס את תיק המעצב היקר שלך? יש להתייחס לכתמים, סימנים, שריטות ונזקים קוסמטיים שכאלה על התיקים שלכם בהתאם לסוגי החומרים מהם עשויים התיקים ומקורות הנזק. הבעיות הנפוצות ביותר בהן נתקלים הן כתמי צבע המועברים בשוגג מבגדים, איפור, כתמי מזון ומשקאות וסימני דיו בעט. במאמר זה, נשתף אתכם בכמה טיפים מוכחים להחזרת התיק שלכם למצבו המקורי ללא רבב וללא רבב.

זֶמֶשׁ

דוגמאות: Coach Ergo Pieced Suede Tote, Coach Hamptons Suede Hobo & Jimmy Choo Alex Suede.

את רוב הכתמים על שקיות זמש ניתן לנקות באמצעות מברשת זמש. אם הכתמים מסרבים להיעלם, נסה להבריש עם חומר ניקוי זמש על אדים עולים ממים רתוחים. אתה יכול גם להשתמש במחק עיפרון לבן כדי לשפשף סימנים קלים ויבשים. אם שלך הוא תיק Coach, ייתכן שהוא הגיע עם בלוק חצי ורוד וחצי לבן מהרכישה שלך. לא מעט קוראים של תיקים ממותגים לפחות דיווחו שהם יעילים בסילוק שקיות ה-Coach שלהם מכתמים מכוערים, סימנים ואפילו עובשים מלחות. כל שעליך לעשות הוא להרטיב את הבלוק ולשפשף אותו בעדינות על הכתם.

שימו לב שלעולם אין להשתמש במסירי כתמים שלא מציינים במפורש שהם מיועדים לבד זמש, שכן הם עלולים להחמיר את הכתם ולגרום לנזק בלתי הפיך!

עוֹר

דוגמאות מעור חלק: Coach Carly Signature (בד עם עיטורי עור), Louis Vuitton Monogram Canvas (קנבס עם עיטורי עור) ו-Burberry Nova Check Shoulder Tote (קנבס עם עיטורי עור).

דוגמאות עור מלאות: Fendi Nappa Leather, Coach Legacy Leather, Coach Carly Leather, Louis Vuitton Mahina, Louis Vuitton Epi Leather, Gucci Leather Hysteria, Burberry Classic Check & Chanel Classic Medium Flap עם שרשרת זהב.

אתה יכול למרוח קרם ניקוי עור, מרכך או מגן כדי להסיר לכלוך ושריטות פני השטח, וזה טוב גם להענקת לחות לעור כך שייראה בתולי. חומר ניקוי אחד שהשתולל מאוד הוא קו חומרי הניקוי של Apple Leather Care המסוגל להסיר סוגים רבים של כתמים כגון אדמה, שומן, מזון ושמנים עודפים מעור. לחלופין, כל מגן עור כמו Eagle One Nano Protectant גם עובד היטב. יש לרסס כמות נדיבה על מטלית לבנה יבשה ולנגב אותה על חומר העור של התיק שלך באופן שווה.

לסימני דיו עקשניים וכתמים על עור, השתמש בשמן תרופתי אסייתי מסורתי כמו שמן תרופתי של מותג Axe או אלכוהול למריחה הזמין בבתי מרקחת. הטכניקה המעט ידועה הזו משמשת עוזרי חנות תיקים וקוראים רבים של תיקים ממותגים לפחות נתנו משוב חיובי על כך שהיא עשתה פלאים לתיקים שלהם. יוצקים מעט על מטלית יבשה ולבנה ומשפשפים קלות על הסימן הפוגע או הכתם והוא אמור להתנתק בקלות.

עור פטנט

דוגמאות מעור פטנט לחלקים: Coach Signature Stripe Patent (בד עם פס פטנט ועיטורי) & Fendi Canvas Leather Patent Bag Du Jour (קנבס עם עיטורי עור פטנט).

דוגמאות מלאות מעור פטנט: Tods Patent Leather Tote, Louis Vuitton Monogram Vernis & Coach Patent Zoe.

מבין כל סוגי החומרים, עור פטנט הוא כנראה הקשה ביותר לטיפול. לאחר העברת הצבע על עור פטנט, הנזק צפוי להיות קבוע למרבה הצער. עם זאת, אם תגלו את הכתם מוקדם מספיק, ייתכן שעדיין ניתן יהיה להציל את השקית באמצעות מסיר לק ללא אצטון או Mr Clean Magic Eraser על פי כמה שניסו שיטות רבות לתקן את הבעיה.

בַּד

דוגמאות: קנבס מונוגרם של לואי ויטון (קנבס עם עיטורי עור) ותיק כתף B Fendi Canvas (קנבס עם עיטורי עור פטנט).

כתמים עקב העברת צבע מבגדים, שקיות נייר ומגזינים ניתנים לטיפול בקלות בעזרת מטלית לחה או ספוג לבן וסבון לבן רגיל. לכתמי מזון ומשקאות וכתמים וסימנים עקשניים אחרים, נסה את ה-Coach Signature Fabric Cleaner שעובד גם עבור מותגים אחרים כמו שקיות בד של לואי ויטון וגוצ'י. האתר הרשמי של המאמן נותן הצעת מחיר של $10 עבור מנקה זה. מרחו כמה טיפות על מטלית לבנה ונגבו את הכתמים בתנועות סיבוביות עדינות. נגב עודפים עם מטלית לחה לבנה נקייה. כמה מוכרי חנויות ובעלי תיקים נשבעים גם ב-Baby Wipes על קנבס.

בד

דוגמאות: Coach Carly Signature (בד עם עיטורי עור), Coach Bleecker Signature Large Flap (בד עם עיטורי עור) ותיק בד Gucci Babouska.

בדיוק כמו לקנבס, אתה יכול להשתמש ב-Coach Signature Fabric Cleaner שעושה את העבודה גם עבור מותגים אחרים של שקיות בד. האתר הרשמי של המאמן נותן הצעת מחיר של $10 עבור מנקה זה. מרחו כמה טיפות על מטלית לבנה ונגבו את הכתמים בתנועות סיבוביות עדינות. נגב עודפים עם מטלית לחה לבנה נקייה.

שיטה חסכונית יותר שחלקם השתמשו בה בהצלחה רבה היא משחת שיניים, במיוחד של המותג Darlie. מרחו משחת שיניים על מטלית לחה ולבנה ושפשפו את הכתמים בתנועות סיבוביות. טפטפו בזהירות את עודפי משחת השיניים מהכתם הכהה ותנו לו להתייבש. זה עובד, באופן מפתיע!

מעל הכל…

שמור תמיד על הצד הבטוח – זכור לבצע בדיקת מדבקה בחלק הפנימי או באזור לא בולט בתיק שלך תחילה לפני החלת כל טיפול בכל הגוף. אל תשתמש בחומר ניקוי לטיפול בשקיות המוכתמות שלך, מכיוון שהוא עלול לגרום נזק נוסף לגימור. כמו כן, הימנע ממגע של התיקים שלך עם עיתונים, מגזינים, שקיות נייר צבעוניות ומטליות בצבע כהה במהלך הניקוי, מכיוון שצבע יכול לעבור מהפריטים האלה לתיקים שלך בתהליך.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved