טיול במסלול ההרים ספרינגר

/
/
/
256 Views

הר ספרינגר הוא אחד ממסלולי הטיול בלולאה שהם סלעיים עם פחות יער המקיף אותו בשל אופי אדמתו והקושי עבור מסלול זה מדורג בינוני. שביל זה נמצא על שביל האפלצ'ים העוקב מה-FS 42 להר ספרינגר שלוקח סה"כ 4.5 מיילים להשלמתו. פסגתו של הר ספרינגר היא הקצה הדרומי של ה-AT שהוא חלק מהמרחק של 2,172 מיילים מצפון ג'ורג'יה להר הגבוה ביותר של צפון מיין, הר קטהדין.

השביל מתחיל בכביש שירות היערות 42 בו נמצא אזור חניה. חניון זה כרוך בתשלום המאפשר גם גישה לשבילי Springer ו-Three Forks. המשיכו לכניסה לשבילי Springer Mountain, שם יש סמן וככל שאתם נעים לאורך השביל, השביל לוהט באופן ניכר בשלטי שבילים לבנים מלבניים. בשלב זה השביל צפוי לבצע עלייה הדרגתית לעבר פסגת הר ספרינגר שבו נקודת הגובה הגבוהה ביותר שם מגיעה ל-3,782 רגל.

השביל רחב ולמרבה המזל הטיפוס אינו תלול מדי אם כי השביל עשוי מחצץ עם כמה מדרגות סלעיות שאולי תצטרכו לנקוט באמצעי זהירות נוספים. יש כמה סטים של מדרגות אבן לאורך השביל שמקלות על הניווט. במדרגות האבנים שפותחו על ידי מועדון השבילים האפלצ'ים של ג'ורג'יה, נעו סביב עץ מת בולט שבו חלק זה מהווה נקודת תצפית על הנוף המדהים של פרשת המים במערכת נהר קרטקיי. שני לוחות ברונזה משובצים על אבנים מסמנים את תחילתו של שביל האפלצ'ים. סמן הברונזה הראשון נקבע על אבן בשנת 1958 המסמנת את הקצה הדרומי של שביל האפלצ'ים ואילו הסמן השני נקבע על סלע בשנת 1993 כאנדרטת זיכרון.

ב-0.7 מייל, השביל מתקרב לשביל Benton MacKaye (BMT) בצד שמאל שבו השביל שלו מסומן על ידי יהלומים לבנים. עברו על פני זה והמשיכו דרומה על שביל האפלצ'ים כשהוא עושה טיפוס קל כדי להגיע לפסגת הר ספרינגר. עברו לאורך כמה להבות כחולות שבהן השביל מתקרב לחניון ומקלט בהר ספרינגר.

עם זאת, אם תרצו להתקדם לאורך השביל ללא הרפתקת קמפינג ללילה, קחו עוד 0.2 מייל בנקודה זו עד שתגיעו לקצה הדרומי של שביל האפלצ'ים בפסגת הר ספרינגר. מכאן אתה יכול לחזור אחורה בעקבות השביל המלבני הלבן בוער על ה-BMT כשהוא יורד ל-Big Stamp Gap ולבסוף להצטרף מחדש לכביש היער 42 כשהוא פונה מערבה וחוצה נחלים קטנים. המשיכו ישר קדימה כשהיא מצטרפת ל-AT בסטייה שמאלה לאזור החניה של FS 42.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved