חקור את אוסף הבגדים והאביזרים הבלעדיים לילדים

/
/
/
336 Views

זה היה בתחילת שנות ה-70 שחברת גארנט היל שהוקמה על ידי גרנט ופגה דאוס השיקה את העסק הקטן שלהן עם משלוח קטן של יריעות פלנל אנגליות בניו המפשייר, ארצות הברית בזמן שהמדינה נקלעה בעיצומו של משבר פיננסי. הסדינים האלה התבררו כמוכרים כי החמימות שלהם עזרה להוזיל את חשבון החימום הרב בעיר. לאט לאט העסק צמח וגולת הכותרת של המניה שלהם הייתה סחורת הסיבים הטבעיים. העסק שלהם פרח על הקונספט החדש דאז של קטלוג הזמנות הדואר.

הסניפים הקמעונאיים של Garnet Hill הם מקום אחד לריהוט הבית, מצעים לבית, מצעים, בגדי ילדים, הנעלה ואביזרים. ללקוחות יש אפשרות לרכוש מוצרי Garnet hill שזה עתה יצאו מהאופנה, כמו גם פריטים מוגזמים ומופסקים בחנויות Garnet-Hill Firsts ו- seconds בחיסכון של 75% ממחירי הקטלוג.

אפשר גם להזמין מתנת יום הולדת לילדכם או לקרובים וליקירים, עטוף אותם בקופסאות חתימה יחד עם כרטיס מותאם אישית עם ההודעה שלכם לכתובת שתציינו.

יש סדינים ארוגים להפליא, מצעי כותנה פרקל, צבעוניים, מגבות רחצה, אביזרים לחדרי ילדים, שטיחים ורהיטים שניתן להזמין בצבעים המועדפים על כל ילד וילדה קטנים לחדר המיוחד שלהם.

מדור הילדים כולל את כל הצרכים עבור תינוקות שזה עתה נולדו עד למתבגרים בני 14. יש מבחר עצום של בגדי חוף, בגדי לילה, תיקי בית ספר ואביזרים אחרים, נעליים, תכשיטים זעירים של ילדים וכו' לבחירה.

במקרה שאתה לא מרוצה ממוצר כלשהו שנקנה, החברה מוכנה לקחת אותו בחזרה על בסיס החזר או החלפה. צור מזהה דואר באתר גארנט היל והמשך להזמנת קטלוג שהם ישלחו לך ללא עלות.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved