התרמיל הטוב ביותר לנסיעות

/
/
/
254 Views

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון בבחירת תיק גב הוא הגודל. אולי תתפתו לקנות תיק גב גדול: אולי 50-80 ליטר. זה כמעט בטוח לא מה שאתה רוצה. אתה רוצה לחשוב על אריזה קלה ככל האפשר, בהחלט מתחת ל-15 ק"ג בחבילה שלך. התרמיל הטוב ביותר לנסיעות הוא כנראה 30-40 ליטר, מה שמאפשר את כל מה שאתה צריך ומונע ממך לארוז דברים זרים שבהם תשתמש רק לעתים רחוקות ויפגע בגב שלך.

התרמיל הטוב ביותר לנסיעות יהיה גם קל. באופן מפתיע, רתמות וחומרים רבים לתרמיל כבדים שלא לצורך. אתה צריך לשקול את העמידות של החומר מול סוג השימוש שאתה צפוי לעבור אותו. חלק מחומרים קלים במיוחד יכולים להיות עמידים מאוד אך ייקרעו אם ייתפסו במסוע בשדה התעופה. אם אתה טס, שקול לעתים קרובות חומר קשיח יותר.

התרמיל הטוב ביותר לנסיעות חייב להיות מסוגל לנעול. אם יש לך תיק שנטען עליון בסגנון טיולים, סביר להניח שהוא לא יינעל בקלות. ייתכן שתזדקק ל"שקית יתר" נוספת כדי לכסות ולנעול אותו לטיסות, להשאיר מזוודות וכשאתה משאיר אותו מאחור באכסניה או בחדר המלון שלך.

עם זאת, הגודל והצורה של התרמיל שלך הם אולי הגורם החשוב ביותר. אין כמות של קריאה שיכולה לעזור לך בזה: אתה צריך לנסות את התיק, עם קצת משקל בתוכו, ולהיעזר בחבר או בצוות החנות כדי להתאים אותו בצורה נכונה. ייתכן שתגלה שהרתמה לא יושבת בדיוק על הירכיים שלך או סביב השדיים שלך. ייתכן שתגלה שהאורך ארוך מדי או קצר מדי – יוצר לחץ במקומות הלא נכונים.

בסופו של יום, התרמיל הטוב ביותר לטיולים ברחבי העולם הוא החלטה אישית, אבל אתה יכול ללמוד הרבה על ידי קריאת בלוגי טיולים ושאלת האנשים שמטיילים כבר הרבה זמן. יש הרבה אנשים שמוכנים לעזור עם תוכניות הנסיעה שלך.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved