השוואה בין שקיות פלסטיק לשקיות נייר

/
/
/
281 Views

יותר ויותר אנשים הופכים מודעים להשפעת הרגלי האוכל ואורח החיים שלהם על הסביבה, ורבים מנסים לשנות את אורח החיים וההרגלים שלהם כדי להפוך לידידותיים לסביבה. הרגל אחד כזה או חלק מאורח החיים הוא השימוש בשקיות ניילון. רבים מאיתנו משתמשים בו מסיבות שונות ומשתמשים בהם כבר שנים יחד. עם זאת, הגיע הזמן להבין שאנו פוגעים בסביבה כאשר אנו משתמשים בחפצי הפלסטיק בצורה מוגזמת. נראה כי שקיות נייר הן אופציה, אך יש צורך להבין האם אפשרות זו קיימת או לא.

השוואה בין שקיות ניילון לשקיות נייר

• כולם מודעים לעובדה שהפלסטיק אינו מתכלה, מה שאומר שגם לאחר מאות שנים, שקיות הניילון לא יתפרקו. מצד שני, שקיות הנייר מתפרקות בקלות בהשוואה לקודמות. מכאן שהדברים שמתכלים בקלות הם אפשרויות טובות יותר.

• עובדה שניתן למחזר שקיות ניילון פעמים רבות ולייצר מוצרי פלסטיק חדשים. מיחזור שקיות מנייר עשוי להיות מעט מסובך מכיוון שהנייר מתנוון מהר יותר ולכן נוצרות פחות שקיות נייר לאחר המיחזור.

• שקיות עשויות פלסטיק מהוות סכנה לחיי הים וגם לחיות הבר מכיוון שהוכח כי פסולת פלסטיק גרמה למותם של בעלי חיים וציפורים רבות כולל חיות ים. הסכנה משקיות עשויות נייר אינה חמורה שכן המים והאוויר גורמים להן להתפרק מהר יותר.

• שקיות פלסטיק קלות משקל, ולכן הן יוצרות פחות פסולת מוצקה בהשוואה לשקיות הנייר. פסולת שקיות נייר ממלאת יותר אתרי הטמנה מאשר פסולת שקיות ניילון.

• ניתן לעשות שימוש חוזר בשקיות מפלסטיק פעמים רבות, אך לא ניתן להשתמש בשקיות העשויות מנייר כי הן נקרעות בקלות. אז יש לומר שבשקיות הניילון נעשה שימוש חוזר יותר בהשוואה לשקיות הנייר.

• חוקרים ונתונים רבים הוכיחו גם שייצור שקיות ניילון גורם פחות נזק לסביבה מאשר ייצור שקיות נייר.

כפי שאנו יכולים לראות שלשני סוגי התיקים יש יתרונות מסוימים כמו גם חסרונות. שניהם מזיקים לסביבה במידה מסוימת ולכן, זו החלטה של ​​אנשים להשתמש בשני סוגי התיקים לאחר התלבטות. שימוש חוזר ומיחזור של שקיות פלסטיק כמו גם נייר הוא הדרך להבטיח שלא תגרמו נזק גדול לטבע.

עכשיו בעזרת האינטרנט אנחנו יכולים לקנות שקיות נייר גם באינטרנט, מכיוון שיש אתרים רבים המספקים את המתקן הזה.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved