הקמה ציבורית – איך להסתיר את הבליטה

/
/
/
372 Views

זה קרה כמעט לכל גבר: הוא מסתובב בתמימות ברחוב, יושב בכיתה או מסתובב עם קבוצת חברים כשלפתע, הנקניק שלו מתרומם. זקפה ציבורית יכולה להתרחש ממחשבה חושנית, אובייקט או אדם מגרה בשדה הראייה של גבר או סתם משום מקום. גברים יכולים לחפש נחמה בעובדה שזקפה תכופה היא סימן לבריאות טובה של הפין; עם זאת, הם גם תופעה שדורשת טכניקות ניהול כשהן בפומבי. העצות הבאות יעזרו לגברים להתמודד עם ספורט עץ במסגרות חברתיות.

1) החזק אותו למטה.

גבר יכול לעטוף את העצם הלא רצוי שלו על ידי הנחת ידו בכיסו והחזקתה כלפי מטה. כשהוא יושב, הוא יכול להכניס יד אחת לכיס, להזיז את זקפתו מטה עם האגודל ולהחזיק אותה אל ירכו. בעמידה כדאי להכניס את שתי הידיים לכיסים ולהיעזר ביד אחת כדי ללחוץ את הזקפה על הבטן. היד תסביר את הבליטה, והחבר הנרגש שמתחתיו יהיה הרבה פחות (אם בכלל) מורגש.

2) הצמד אותו.

אם גבר נמצא במצב שבו הוא יכול להתגנב לשירותים או למקום פרטי אחר, עליו לעשות זאת כשהוא מרגיש את הזקפה מתקרבת ולתחוב אותה לתוך קו המותניים של מכנסיו. זה יצמיד אותו לבטן. טכניקה זו עובדת היטב בשילוב עם חולצה ארוכה.

3) ללבוש חולצות ארוכות.

חולצות המשתרעות על המפשעה הופכות את הזקפה לפחות בולטת מההתחלה.

4) ללבוש מכנסיים רפויים.

מכנסיים צמודים לעור לא משאירים מקום, כביכול, להסתרה. מכנסיים רפויים יותר כגון חאקי נותנים לך רגל למעלה כאשר הפין שלך למעלה.

5) קבל תושייה עם חפצים קרובים.

יש לך ז'קט בקרבת מקום? או אולי תיק גב או תיק? להחזיק ז'קט כלאחר יד מול המפשעה זה לא חשוד. תרמילים ותיקים טובים אפילו יותר – גבר יכול להניח אותם על שולחן סמוך, לעמוד מולם ולהעמיד פנים שהוא מחפש בתוכן. לחלופין, הוא יכול לשבת, להניח את התיק או התיק שלו על ברכיו ולחטט.

6) שב.

קשה יותר להבחין בעציץ כאשר גבר יושב. הוא יכול להסתיר עוד יותר את הבליטה על ידי הישענות קדימה, הצלבת רגליו והנחת חולצתו מעליה.

7) צאו לטייל.

זקפות מתרחשות כאשר דם זורם לתוך הפין. הסטת דם ממנו, אם כן, יכולה לעזור לא רק להסתיר אלא לרוקן את הזקפה. כאשר אדם הולך, גופו שולח דם לרגליו והרחק מהמפשעה. מומלץ לתחוב את העץ לקו המותניים או להחזיק אותו עם טכניקת הכיס המוזכרת לעיל כשיוצאים לצעד זה.

8) תעשה קצת מתמטיקה.

הסחת דעת יכולה לסייע בפתרון זקפה שהתרחשה עקב מחשבה או מראה סקסי. רוב האנשים מוצאים שמתמטיקה די יבשה – ביצוע קצת מתמטיקה מנטלית עשוי לעזור לגוף להבין שהוא לא במצב סקסי. לאורך הכיוון הזה, גברים יכולים לחשוב על משהו אחר לגמרי לא חושני עבורם; חלקם אפילו חושבים בכוונה על משהו שמדאיג אותם – תאריך יעד קרוב, אחריות כלכלית – כדי להרגיע את כל ההתרגשות המינית. לחץ הוא בדרך כלל רע עבורנו, אבל במצב בוער ציבורי, רגע של דאגה יכול לחסוך מבוכה לגבר.

יש זמן שבו גבר רוצה שיראו את הזקפה שלו – כשהוא עם בת זוגו. גברים יכולים לוודא שהנקרים שלהם נמצאים בכושר שיא על ידי שימוש באיכות קרם בריאות הפין (אנשי מקצוע בתחום הבריאות ממליצים על שמן Man1 Man). המוצרים הטובים ביותר מכילים חמאת שיאה וויטמין E, המעודדים עור חלק וגמיש. ויטמין C חשוב גם הוא, מכיוון שהוא תומך בזרימת דם טובה ועוזר להרחיק עור מקומט.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved