הכנה לתרמילאות, טיפוס, טיולים וציד לפני רכישת אוהלים וציוד

/
/
/
233 Views

כשאתה מתחיל את תהליך ההחלטה שלך על נסיעה לתרמילאים היית חושב שהאוהל שלך וציוד אחר הם החשובים ביותר. עם זאת, יש משהו שחשוב יותר שתעשה קודם. אתה יכול להסתכל על ציוד ומשקלים שונים של אוהלים, אבל אם אתה לא בכושר פיזי אז המשקל של האוהל שלך לא יהיה רלוונטי. מסיבה זו במקום להתחיל בבחירת אוהלים, הבדים השונים וכו'. החלטתי להתחיל בהכנות לטיול. במאמרים הבאים תמצאו מידע על אוהלים, בדים ומידע חיוני אחר. זה יהיה נהדר לומר צאו, תקנו אוהל וצאו לתרמילאים. עם זאת, זה ישאיר את שלב ההכנה. זה יהיה כמו לבנות בניין בלי שרטוט. הרשו לי לספק לכם חלק מעבודות הקרקע.

אחת הדרכים הטובות ביותר להתכונן היא להגיע לכושר גופני ולהישאר בכושר. כושר גופני כולל קבלת תעודת בריאות נקייה מהרופא שלך כולל אך לא רק מצב הלב שלך. זה חיוני מכיוון שביציאה למדבר לא תהיה אפשרות להתקשר למוקד 911. אל תחשוב שאתה יכול לחזק את עצמך פיזית ביום הטיול שלך, כי תתאכזב מאוד לגלות שאתה לא יכול לסבול את הטיול. בין אם אתה מתחיל או מנוסה במיזוג, וודא שיש לך מתיחות כחלק מהשגרה שלך כדי למנוע פציעות בעת אימון. לאלו מכם שאינם בכושר, התחילו לאט ביצירת שגרה לפעילות גופנית. הליכה, שחייה, לב וכלי דם ומשקולות הם מקום מצוין להתחיל בו. לכל התרמילאים אל תאבדו את חשיבות ההכנה שלכם לטיול.

זה כולל את הנוחות של התרמיל שאתה תישא. ודא שהתרמיל שאתה רוכש יתאים היטב. התחל על ידי כבד את התרמיל שלך בחמישה פאונד ממה שאתה מצפה לסחוב בטיול. כעת הניחו את החבילה על הגב והלכו מספר קילומטרים, אולי מסביב לשכונה שלכם כדי לראות את רמת הנוחות. לאחר שביעות רצון חזור על אותו תרגיל שוב, אבל הפעם על ידי יציאה ליום טיול על שביל ותראה אם ​​אתה מקבל את אותו הסיפוק.

נקוט באמצעי זהירות נוספים באימון שלך למצוקות אפשריות שאתה עלול להיתקל בהן בחוץ לאחור. שים לב כיצד אתה מרים מכיוון שהרמה לא נכונה עלולה לגרום לפציעה, הרם תמיד עם הרגליים. התרמיל שלך הוא ציוד שתרים לעתים קרובות. הנחתו על הגב עלולה לגרום לפציעה. במקום זאת, נסה לגרום לבן לוויה שלך להחזיק את החבילה בזמן שאתה מחליק את זרועותיך לתוך רצועות הכתפיים. אם אתה הולך לבד אז מצא מקום להניח את החפיסה שלך, למשל על גדם. לאחר מכן כפוף למטה, הכניסו את הידיים דרך רצועות הכתפיים ואז עמדו באמצעות הרגליים. המאמר הבא שלנו יכיל מידע חיוני וטיפים לעזרה ראשונה במהלך השביל.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved