היתרונות של תיקי זיפלוק

/
/
/
281 Views

שקיות זיפלוק הן אחד מסוגי שקיות הפלסטיק האמינות ביותר. יש לו גג נעילה מאובטח שיכול לספק דרך טובה להבטיח שהמוצר שבתוכו נקי וללא נזקים. זה יכול להרחיק מזהמים כמו לחות, אבק ולכלוך.

הרבה עסקים שונים משתמשים בשקיות זיפלוק בדרכים מגוונות. הם יכולים לשמש בעסקים שונים בין אם תעשייתיים, מגורים או מסחריים.

התיקים העליונים האטומים הללו משמשים בדרך כלל חברות לארגון או משלוח מוצרים קטנים. שקיות אלו יכולות להגן על שבבים או חומרים רגישים אחרים, לשמר מסמכים ולשמור על טריות המוצר. כמעט כל דבר יכול להיות ממוקם באחת מהשקיות הללו לאריזה והגנה.

מספר שקיות אלו עשויות מפוליאתילן בצפיפות נמוכה או מסרט פלסטיק LDPE אך ניתן גם לבצע בהזמנה אישית בהתאם לדרישות ומפרטים שונים של הלקוח. התכולה הארוזה נראית בדרך כלל דרך סרט הפלסטיק השקוף. שקיות Ziplock נדרשות לעמוד במפרט ה-FDA וה-USDA עבור אריזות מזון.

השפתיים או הרוכסן של התיקים האלה נמצאים תמיד בממד הרוחב. המידה נמדדת לפי המידות הניתנות לשימוש בתוך התיק. השפה או הרוכסן אינם כלולים במידות הכוללות. את הרוכסן או השפה ניתן לאטום, לפתוח ולאטום מחדש ללא הגבלת זמן. זו הסיבה שהשקיות האלה כל כך פופולריות: הן יכולות לשמור על טריות המוצר.

בגלל הנוחות שלה, אין שקית ניילון אחרת בשימוש פופולרי יותר מאשר שקית Ziplock. לארגון, אריזה מחדש או הגנה רוב בעלי העסקים סומכים על פתרון רב-תכליתי ובמחיר סביר.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved