היסטוריה קצרה של JanSport

/
/
/
246 Views

בשנות ה-60, לסקיפ לואל ומורי פלץ, שניהם היפים וטיולים בעלי יד, היה רעיון. פלץ השתתף בתחרות בחסות אלקואה אלומיניום. הוא יצר מסגרת קלת משקל ונוחה לתרמיל. פלץ זכה בתחרות ועם הרווחים ייצאו שני הגברים להרפתקה, בעולם העסקים, הרפתקה מסוג חדש עבורם. הם ישתמשו בכסף הפרס כדי ליצור סוג חדש של תרמיל.

הם ידעו מהניסיון שלהם איזה סוג של מוצר אנשים יצטרכו. הם היו זקוקים לחבילה שתעמוד בפני הרפתקאות ואתגר הטיולים. לואל ופלז יתמקדו בנוחות ובפונקציונליות. זה היה צריך להיות מוצר שאנשים יכולים לסמוך עליו, באמצעות הרפתקאות וחקירה. הם החלו לייצר תיקי גב עם מסגרות אלומיניום.

מאחר שאף אחד משני הגברים לא ידע לתפור, הם ביקשו מחברתו של פלץ, אז, לתפור עבורם. השלושה עבדו בבניין ישן לתיקון הילוכים. חברתו של פלץ, יאן לואיס, הייתה תופרת את החפיסות, והחבר'ה שמו את החפיסות על מסגרות האלומיניום החדשות. זמן קצר לאחר תחילתו, פלץ נישאה לג'אן לואיס וכך הפך שם העסק ל- JanSport.

דלג יווול היה בודק כל תיק גב, מעין מבחן דרכים (אם תרצו). רק, הוא היה מטייל עם החבילות בשבילים כדי לוודא את העמידות והפונקציונליות. הוא ידע היטב, מניסיון, באילו סטנדרטים המוצר צריך לעמוד, כדי למלא את הצרכים של חבריו המטיילים.

הם היו הצלחה, אבל זה לא השתווה לכמה שהם יצליחו בשנים הבאות. מורי פלץ יעזוב את החברה, אבל לואיס ויואל המשיכו בחברה. השניים יצרו "חבילת טעינת פאנלים". לא כמו התרמילים של פעם, בתחילת שנות ה-70 הרעיון החדש הזה יקנה להם את הפטנט הראשון שלהם. בשנת 1972, הם יצרו תיק גב במיוחד עבור משלחת בהימלאיה. עם יצירה זו הם זכו לשמצה רבה יותר.

חברת קירשנר רכשה את JanSport, אך מוצרי JanSport פרחו. בשנת 1975 הם יצרו חבילות שבילים וחבילות יום, אותן הם מוכרים עד היום. החברה הייתה מחליפה ידיים מספר פעמים, פעם אחת ב-82' ושוב ב-86'. בשנת 1996 הם יצאו עם חבילת תחתית עמידה למים. חבילות אלה יהיו נהדרות עבור פריטים כגון אלקטרוניקה ודרך בטוחה וקלה למטיילים לקחת מוזיקה לשבילים.

לאחר "ירי הקולומביין" בקולורדו, הם יצרו חבילת נוף ברורה, במאמץ להפוך את בתי הספר לבטוחים יותר.

בשנת 2002 ייצרה JanSport קו מוצרים לשימוש מקצועי. תיקי מחשב נייד, תיקי כתף וחבילות קרוסאובר לנשות המקצוע. לשורותיהם נוספו תיקי נסיעה ומטען יד. תיקים, מזוודות ותיקים מוצעים על ידי JanSport.

JanSport הפכה ידועה ברחבי העולם בזכות המוצרים האיכותיים והמגוון שלהם.

תחשוב על זה. האם יש היפים זקנים שם בחוץ? היה יצירתי, תעז לחלום, תוכל לכתוב סיפור הצלחה משלך.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved