האם תרמיל המחשב הנייד שלך ידידותי?

/
/
/
306 Views

בכל שנה נראה שטכנולוגיה חדשה, גיזמו וגאדג'טים חדשים מתווספים לרשימת החובה. אנו חיים בעידן האלקטרוני ותלויים בהיותנו מחוברים, מקוונים וכוחם של מעבדים בהישג יד.

האבולוציה של הטכנולוגיה ותוספת מדורגת של גאדג'טים אלקטרוניים מרובים שינתה חיים, התנהגויות וסגנונות חיים ברחבי העולם. אך היכן וכיצד יש לאחסן את האלקטרוניקה כאשר רוב היום עובר בתנועה ממקום אחד למשנהו? כיסי המכנסיים מוגבלים ואנשים כל הזמן בתנועה.

בואו ניקח בחשבון את כמות הטכנולוגיה שבבעלות או מובל על ידי תלמיד רגיל במהלך יום רגיל בבית ספר אמריקאי. בארצות הברית לבדה מעריכים של-80% מכלל התלמידים יש טלפון סלולרי משלהם, ול-30% מדהימים מכלל התלמידים יש מחשב נייד משלהם.

לאחרונה יצרני מחשבים הציגו ספרים נטו במחיר נמוך: מחשבים ניידים קטנים יותר עם ביצועים מספיקים לביצוע משימות בסיסיות כמו עיבוד תמלילים, גיליונות אלקטרוניים וגלישה באינטרנט. הכנסת ספרי רשת ככל הנראה תגדיל את כמות המחשבים בקרב ילדי בית ספר אמריקאים וכבר תפסה חלק גדול משוק המחשבים הניידים באירופה. כדי לעבור חלקים גדולים מהשיעור במתמטיקה בתיכון, התלמידים נדרשים להחזיק במחשבונים מתוחכמים.

כל זה מוסיף משקל ונפח ומציב דרישות חדשות למכשירי הנשיאה הזמינים. תיקי גב חדשים עברו רזה ושודרגו כדי לענות על הצרכים של סגנון חיים ארוז בטכנולוגיה של היום. תגלו שתרמילים אחוריים מגיעים כעת עם כיסים בסגנון רוכסן המותאמים באופן ייחודי עבור נגני MP3, מטענים למחשבים וטלפונים סלולריים, שם ניתן להגיע אליהם בקלות או לארוז אותם בהינף שנייה. השימוש בנגני MP3 הביא להוספת חורי כיס חכמים לכבלי אוזניות, כך שניתן ליהנות ממוזיקה מבלי להוציא את נגן ה-MP3 מהמארז האחורי.

כמו כן, החלק הפנימי של תיקי גב מודרניים מגיע לרוב עם שכבת הגנה כדי לרפד ולהגן על המחשב הנייד מפני רעידות ומכות. זה חשוב בגלל תצוגת מסך ה-LCD הרגישה והיקרה להחלפה של המחשב הנייד. במהלך 5 השנים האחרונות הגיימינג האלקטרוני גדל בקצב זהה לזה של נגני MP-3 וסטודנטים רבים נושאים כעת מערכת משחקים אלקטרונית. מערכת המשחקים האלקטרונית היא באופן מסורתי מעט יותר גדולה מטלפון סלולרי אך קטנה ממחשב נייד, ודורשת כיס הגנה משלה.

כאשר אתם שוקלים להשקיע בתרמיל גב חדש לילדכם והגיע הזמן לחזור לבית הספר, הדבר הראשון שיש לשקול הוא אם התרמיל שאתם מקבלים הוא מוגן טכנולוגיה או נקרא טכנולוגיה. חפשו תיקי גב עם מספר כיסים, אזור מרכזי מרופד ללפטופ ואם אפשר מחזיק רשת חיצוני למשקאות.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved