גרגורי בלטורו 70 לעומת 75 – איך אתה יכול להשתפר עם מנצח?

/
/
/
294 Views

תרמיל Gregory Baltoro 70 היה זוכה מוכח לאחר שקיבל את פרס בחירת העורך של מגזין התרמילאים לשנת 2008. הרוב המכריע של ביקורות המשתמשים העניקו לחבילה ציונים גבוהים בעיקר בגלל הנוחות שלה, אפילו עם עומסים כבדים. גרגורי הציג מערכת מתלים חדשה עם דגם 70 ליטר זה בסביבות 2006.

המרכיבים המנצחים

מערכות המתלה בהתאמה אישית (CFS) והתלייה האוטומטית (AFS) הן ייחודיות לתרמילים של גרגורי והן משמשות בדגמי הקיבולת הגדולה יותר שלהם. בעבודה משותפת, מערכות ההנדסה המיוחדות הללו הפכו את ההתאמה והנוחות של ה-Baltoro 70 לגולת הכותרת של החבילה עבור המשתמשים. כדי לתאר זאת בצורה פשוטה, ה-CFS שומר על החבילה יציבה תחת עומסים כבדים (מונע חבית) בנוסף מאפשר מידה מסוימת של גמישות לחגורת הירך. טכנולוגיית ה-AFS מאפשרת לחבר את רצועות הכתפיים וחגורת הירך לצלחת האחורית באופן שיאפשר להן מספיק מפרקים כדי לספק התאמה אישית לקווי המתאר של הכתפיים ולזווית הירך של כל אדם. יחד הם שומרים על משקל החבילה מרוכז על הירכיים ומתח מחוץ לכתפיים. יחד עם שיפורים טכניים אחרים, זה היה ניצחון אמיתי עבור התרמילאי ועבור גרגורי.

על פי ביקורות מוקדמות, לחלק מהדגמים הראשונים של ה-Baltoro 70 היו בעיות איכות. אבזמים נשברו; רצועות כתפיים וחגורות ירכיים נפרדו מהלוח האחורי ומשקל החבילה כשלעצמו היה כבד. עם זאת, התלונות הללו לא היו רבות והחבילה עברה כמה שדרוגים. המסגרת הפנימית שונתה לחומר קל יותר וזה הפחית את המשקל הכולל של החבילה. ועד שנת 2008, עמידות הייתה אחד המאפיינים שהמשתמשים הכי אהבו בחבילה.

שיפור המנצח

אבל גרגורי לא נח על זרי הדפנה. בשנה שעברה, 2011, ה-Baltoro 70 הפופולרי ביותר הוחלף ב-Baltoro 75. הצעה מסוכנת כאשר יש לך מנצח מוכח על הידיים. ה-70 אפילו לא רשום באמזון יותר ואם הייתם נכנסים לאתר של גרגורי הייתם רואים שהוא לא חלק מרשימת המוצרים שלהם. חיפוש ספציפי באתר אחר ה-70 ידגים אותו, אבל הכותרת כוללת כעת את התיאור המתאים "ישן" (Baltoro 70 – ישן). אין ספק שתוכל למצוא אותו בחלק מהחנויות הקמעונאיות המובילות את מוצרי גרגורי, אבל חיפוש מקוון מהיר של נקודות מכירה מראה שה-70 סגורות או אזלו מהמלאי.

א) חבילת מותניים ניתנת להסרה

ה-Baltoro 75 החדש הוא כעת היורש של המוניטין הראוי של קודמו. כיצד יכול ה-Baltoro 75 להשתפר על ה-70 הפופולרי ממילא? ובכן, אחת הדרכים הברורות שבהן גרגורי התכוון לשפר את הבלטורו היא תוספת של חבילת מותניים ניתנת להסרה.

אחת התלונות הגדולות ביותר של המשתמשים ב-Baltoro 70 הייתה שאין לו חבילת מותניים ניתנת להסרה שניתן להשתמש בה בטיולים קצרים ממחנה הבסיס ברגע שהיעד שלך הושג. ל-Baltoro 75 החדש יש כיסוי עליון שניתן להגדיר מחדש ולהשתמש כמארז מותניים מנותק.

ב) קיבולת נוספת

כמובן שהקיבולת הנוספת מרחיבה את משך הזמן השימושי של הבלטורו. מכיוון שהבלטורו מגיע בגדלים קטנים, בינוניים וגדולים, התוספת של 5 ליטר פירושה שקו הבלטורו ישתרע כמעט על כל טווח ה-70 ליטר. קטן להיות איפשהו בטווח ה-73L וה-Large מגיע עד לטווח של 78L בערך.

ג) השעיה מעודכנת

לדברי גרגורי מערכת המתלים עודכנה ליותר נוחות. למרות שלא נמסרו פרטים ספציפיים.

עדיין להיראות

התלונה העקבית הנוספת על Baltoro 70 הייתה הרעש. הייתה לו נטייה לחרוק כשאתה הולך. בחלק מהמקרים החריקה הייתה לסירוגין אך במקרים אחרים היא הייתה ללא הפסקה. חלק מהמשתמשים מצאו שזה מורט עצבים לעצמם או לחבריהם לטיולים. חבר המושבעים עדיין אינו בוחן האם הטרדה הזו תוקנה.

אז כנראה שגרגורי קבע שאתה יכול לשפר מנצח. אתה עושה את זה על ידי בנייה על החוזקות שלו ושיפור החולשות שלו. זה מה שהם עשו עם תרמיל Gregory Baltoro 75. היגיון די קול. אבל בסופו של דבר, המשתמש יהיה הגורם המחליט אם זה יצליח.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved