גישה מרושעת עשויה לבוא עם תיקי מעצבים

/
/
/
273 Views

זה עתה נתת לבתך המתבגרת את אחד מתיקי המעצבים המגניבים ביותר שהיא ראתה אי פעם. כן היא אולי תאהב את זה עכשיו ותסתובב בבית עם זה על הכתף שלה ותרצה להתקשר לכל החברים שלה כדי ליידע אותם מה הוריה קיבלו לה ליום הולדתה. עם זאת, עשוי להיות זמן שבו היא תחלחל מזה, וזה עלול בסופו של דבר להיות על הרצפה עם כל הארנקים האחרים שלה.

ייתכן שבתך התחננה בפניך עבור תיק מעצבים מאז שראתה איתם את החברים שלה. כמו שהיא הייתה קוראת לזה, זה הסגנון עכשיו. כשהיא מראה לאמא שלה איך הם נראים באינטרנט, אמא שלה עשויה להיות מודאגת יותר מהמחיר כי ייתכן שהם לא יוכלו להרשות לעצמם להשיג לה משהו גדול השנה. זה עלול להיגמר באחד מאלה לחכות ולראות סוג של עסקאות.

באוזניים שלהם, המילים שלך עלולות להישמע כאילו הן רצות יחד ואז הן מסתכלות עליך כמו משוגעות שלך כשאתה שואל אותם מה אמרת. ייתכן שיש להם את התגובה הרגילה שבני נוער רבים נותנים לאמהות שלהם, כלומר הם מתחילים לינוק.

אתה ובעלך אולי תצליחו לגרוף קצת כסף נוסף כדי להשיג את הדבר האחד הזה. אתה חייב להודיע ​​לה שזה לא הולך להיות הפתעה כי אתה הולך להשיג את זה עבורה עכשיו. אתה גם צריך להודיע ​​לה שאתה לא רוצה לראות את התיק הזה על הרצפה בדיוק כמו כל הארנקים האחרים שלה. אפשר להבחין במבט על פניה שהיא באמת מנסה לחכות בסבלנות שתסיים לדבר.

מה שידאיג אותך הוא שהם גורמים להתנהג כמו מלאכים יקרים בבית אבל אז הם עלולים להתנהג בצורה נוראית בבית הספר. אתה יכול להתחיל לחלום בהקיץ על איך החיים החדשים שלהם יהיו. הם עלולים להתחצף לחברים ולמורים שלהם כי יש להם משהו מגניב ונפלא ואין להם. הם עשויים אפילו לפתוח דף חדש לגמרי על ידי התנהגות טובה יותר מכולם.

תן לה לדעת כמה עולה אחד התיקים האלה, ואז בקש ממנה להחזיר לך את הקצבה שאתה נותן לה מדי שבוע על ביצוע המטלות שלה. אם היא תחסוך כל סנט אחרון מהכסף הזה, היא תוכל להחזיר לך תוך זמן קצר. עכשיו, כשהענשת אותה בהרצאה, אז אתה יכול להודיע ​​לה שהיא לא תוכל לצאת עד שהיא תחזיר לך את הארנק הזה.

אתה רוצה לוודא איך כל שנייה בחייהם עוברת כי אולי הם לא שמעו את כל הנאום על חשיבות הגישה שלהם ושאם זה רע, יהיו ההשלכות שלהם. לפעמים אם הם ייקחו מהם דברים, הם ילמדו לכבד ולהעריך קצת יותר את ההורים שלהם, כמו גם את האנשים איתם הם הולכים לבית הספר.

זה שהבנות שלך קיבלו את תיקי המעצבים הכי מגניבים אי פעם, לא אומר שהן יכולות להסתובב ולהתנהג תקועים רק בגלל שיש להן משהו שאולי ההורים שלהן לא יכלו להרשות לעצמם. אתה צריך לסדר איתם את השיא והם יכבדו אותך טוב יותר כי ברגע שלוקחים את התיקים שלהם, הם ישקפו את ההתנהגות שלהם ויסדרו את הגישה שלהם.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved