גורמים שיש לקחת בחשבון לפני קניית תיק גב עם תא נעליים

/
/
/
296 Views

בין אם זה טיול חופשה או טיול טרקים אסקפד; נעליים הן חלק משמעותי מהמטען. ואכן, יצירת שניהם בתא אחד אינה פשוטה. נעליים בוציות, והמחשבה שהן נדבקות לבגדים שלך תפחיד אותך. תיק גב עם תא נעליים מגיע עם חריץ נפרד לאחסון הנעליים שלך, וזה מאפשר לך לעצב את ההנעלה והלבוש שלך בנפרד. אתה חייב להיות זהיר לפני רכישת תיק גב כזה. התרמילים עם התאים מגיעים עם חריץ ברור לאחסון הנעליים שלך, וזה מאפשר לך ליצור את ההנעלה והלבוש בצורה ברורה. להלן מספר נקודות שכדאי לקחת בחשבון לפני רכישת תיק גב עם תא נעליים

1. 100% עמיד למים: התרמילים חייבים להיות 100% עמידים למים. עליך להיות מודע להבדל בין עמיד למים לעמיד למים ולהשתמש במונחים אלה לסירוגין כדי לגרום לך לקנות בחנות או באינטרנט.

2. בנייה ארגונומית: הרעיון המלא של רכישת תיק גב ארגונומי עם תא נעליים הוא לנצל את נוחות הנשיאה שלך. מבנה ארגונומי של תרמיל חייב להיות בעל יכולת להקצות עומס מהמטען שלך בצורה מאוזנת ובאופן דומה מונע משלך לקבל יציבה אינטואיטיבית שנותנת מאמץ. זה חייב להיות מצויד ברצועות זרוע מוגברות וחגורות ירכיים המפחיתות לחץ רב על הגב שלך, נוחות נשיאה עומדת עם התאמה לפי מבנה הגוף שלך.

3. נוחות: הנוחות חייבת להיות מספר אחת ברשימה שלך כשאתה קונה תיק גב כזה. גם אם בדרך כלל אינך סוחבת מטען כבד, עשוי לבוא זמן שבו תצטרך להעמיס את החפיסה הזו, ולא תרצה שהגב שלך יהיה רועש אליך עד סוף היום.

4. חומרים: תרמילים היו בדרך כלל עשויים מבד כותנה שנשמר כדי להוסיף איטום. זה היה אמיתי בצורה הגיונית, אבל זה גם היה כבד משקל. עליך לבדוק את התרמיל שעשוי מניילון, פוליאסטר או וריאציה כלשהי משם. הכמות והסוגים של כיסים, לולאות ואפשרויות אחסון אחרות בחבילות כיום יכולים להשתנות במידה רבה, וזו בחירה מאוד אינדיבידואלית לגבי כמה אתה מרוצה. תיק גב עם תא נעליים יכול להיות שימושי ביום יום.

תא נעליים שומר את הנעליים בנפרד מהחפצים הנוספים, אך גם מאפשר לנעליים להיות מסודרות. התאים השונים גם מגדילים את שטח האחסון. עכשיו התרמיל שלך נוח יותר, מסודר מראש ומרווח עם מקום נפרד לארוז את הנעליים שלך. אתה לא חייב למלא את הבגדים והנעלים שלך באותו חריץ. נעליים הן צורך, ואי אפשר לחשוב על טיול עם זוג נעליים בודד. עם תא הנעליים הנפרד החדשני של תיק הגב שלך, כעת אתה נושא את הנעליים שלך בנוחות ובאופנתיות.

LiveWell360 מוכרת תיקי נסיעות וכושר כמו תיקי כושר עם תא נעליים, תיקי CrossFit ( livewell360/תרמיל-עם-נעליים ), תיקים, תיקי כושר קטנים עם מחזיק מזרן יוגה וכו' לגברים ולנשים. למידע נוסף, בקר ב- L iveWell360/מוצרים.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved