בחירת תרמיל CrossFit מושלם

/
/
/
331 Views

התיק או תיק בית הספר הישן שלך מיושן, וזה הזמן להשקיע בתרמיל טוב. בדרך כלל, איך בוחרים? האם אתה בוחר כל תיק שיש לך בארון, דברים במגבת, בגדים, כפפות, נעליים וכו', ונושא אותו על הגב? אחרי שהגעתם ליעד, אתם רוצים לשלוף את המגבת ולגמור לחפור בתיק, לדשדש כמה פעמים ולבסוף להוציא את המגבת. עם זאת, התיק שלך בבלגן מוחלט. זה הופך מאוד לא נוח כאשר יוצאים לטיול, חדר כושר או במקום העבודה. במצבים כאלה, תיק הגב של CrossFit כאן כדי לעזור.

התרמיל חייב להיות נושם ומה כדאי לשאת בתיק

הדבר הראשון שעליך לעשות בעת רכישת תרמיל CrossFit הוא לחפש חומר נושם ואנטי-מיקרוביאלי. הפריטים שאתם מאחסנים בשקית דורשים זרימת אוויר כדי למנוע מהחיידקים לגדול. לכן, חשוב לשקול ממה ואיך עשוי התיק שלך. שימו לב לתיק מאוורר היטב וצריך שיהיה לו לוחות רשת או חלונות. עדיף אם התיק היה עשוי מכותנה או מחומרי קנבוס טבעיים.

לאחר שתיצור רשימה, אילו דברים להכניס לתיק שלך תוכל להחליט במהירות איזה תיק גב לרכוש. אם אתה רוצה לשאת את התיק לחדר הכושר, הוא צריך להכיל את המגבות, הבגדים, כוס השייקר, הבקבוק ודברים אחרים שלך. השקיות חייבות להיות עשויות רשת וגדולות מספיק כדי להתאים לכל הדברים שלך. דבר נוסף שכדאי לשים לב אליו הוא שאם אתם מתכננים לשאת זוג נעליים נפרדות, הנרתיק חייב להיות גדול מספיק כדי להיכנס אליו. חפשו תיקים עם כיסים נפרדים להגנה על חפצי הערך שלכם. ארגון התיק חיוני כדי שתוכלו לאחסן בנפרד את הציוד מהבגדים ולעזור בשמירת החפצים בצורה מסודרת.

מבנה וצבע התיק

זה יעזור אם תשקול כמה תשתמש בתרמיל CrossFit שלך ולאיזו מטרה. אם אתה רוצה להשתמש בתיק לשימוש יומיומי ולמלא את ציוד הכושר שלך, חפש חומר עמיד. זה חייב להיות עמיד וגמיש.

בחר את צבע התרמיל לפי טעמך. עם זאת, עדיף צבע כהה על פני בהיר, מכיוון שצבעים כהים אינם מכתימים בקלות.

תאים נשלפים ותכונות נוספות

חפש תרמיל CrossFit עם תא נפרד עמיד למים שבו אתה יכול לשמור את הדברים המגעילים, הרטובים והמלוכלכים. למעט תיקי גב יש גם תכונה של הסרה ושטיפת התאים. אתה צריך תיק רטוב אז ודא שבתרמיל שבחרת יש כזה.

בחר תמיד בתיקים המציעים תכונות נוספות. תכונות כמו תיקים רטובים נשלפים, כיסים ארוכים, מארז למחשב נייד, רצועת כתף ויד מרופדת, תאים הניתנים להרחבה, תא קירור ואחרים מומלצים מאוד אם ברצונך להשתמש בהם. אבל, זה יעזור אם תשחרר את הארנק שלך כדי לגשת לתכונות האלה.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved