בחירת שקי שינה לתרמילאים הנכונים

/
/
/
257 Views

במקרה של תרמילאים רק שק שינה כללי עלול לא לענות על הדרישות שלך לחלוטין. יהיו לך כמה גורמים לבדוק אם אתה בוחר שק שינה למטרה הספציפית של תרמילאים. תוכלו למצוא מגוון רחב של חומרים וגדלים.

לפני קניית שקי שינה נכונים לתרמילאים הדבר החשוב ביותר שעליך לזכור הוא שהתרמילאים צריכים לנסוע למקומות שונים וייתכן שבמקומות יהיו טמפרטורות שונות. לכן, חשוב מאוד לבחור את שקי השינה לתרמילאים הנכונים עבורכם. גם אם אתם יוצאים לקמפינג אז גם אתם צריכים שינה נכונה ובשביל זה צריך שק שינה.

אבל לפני כן חשוב מאוד להכיר את ההבדלים בין התרמילאים לשקי השינה הרגילים. תיקי התרמילאים קלים מאוד במשקלם. הם חייבים להיעשות בצורה כזו שניתן לאחסן אותם בקלות רבה.

כאן תקבל את הנקודות החשובות שאתה צריך לזכור ולבדוק תוך כדי בחירת שקי השינה המתאימים לתרמילאים.

• עמידות: אתה יכול להתחיל עם בדיקת העמידות שלהם. אם הם לא עמידים אז הם לא יחזיקו מעמד לאורך זמן במסעות קמפינג וטרקים. עליך לשאול את הקמעונאי לגבי סוג החומרים כדי לבדוק האם הם עמידים. תיקי התרמילאים נועדו לשאת דברים רבים כמו אוכל, בגדים נוספים, כל הפריטים הדרושים לבישול ודברים רבים אחרים. אז, אתה חייב לחפש תיק עמיד מספיק כדי לשאת את כל אלה.

• צורה וגודל: התיקים בצורת מומיה מצוינים לשימוש שכן הם מספקים את הבידוד המקסימלי וקל מאוד לארוז. התיקים המלבניים מרווחים אבל הם לא הטובים ביותר שמומלץ להשתמש בהם לתרמילאים. גודל התיק נקבע בהתאם לגובה האדם שישתמש בו. מומלץ כאשר אתם הולכים לקנות את שק השינה בדקו את המידה לפי הגובה שלכם ואם אפשר תנסו פעם אחת.

• בדים: עליך להתחשב גם בבדים. תוך כדי התחשבות בבדים עליכם להכיר גם את כל היתרונות והחסרונות בהם. תקבלו את הסינטטיים ואת השקיות המלאות פוך. השקיות הממולאות פוך קלות משקל והן גם דורשות מעט מאוד מקום. הם מאוד עמידים. עם זאת, הם אינם אופציה טובה עבור אנשים הנוטים לאלרגיה. הסינטטיים כבדים ותופסים יותר מקום. אתה תמצא סוגים שונים של סיבים סינתטיים, אז בחר את זה המתאים לך ביותר.

• אקלים: אקלים הוא גם דבר חשוב שיש לזכור בעת קבלת תיקי תרמילאים. תוכלו למצוא את השקיות מסוגים שונים בהתאם לטמפרטורה. כאשר אתה לא בטוח איזה מהם לקנות אז מומלץ לקנות את התיק המתאים לטמפרטורה הנמוכה ביותר. רמת הסיבולת של אנשים גם משתנה, אז, קחו בחשבון גם את זה בגורם הטמפרטורה בזמן קניית תיק התרמילאים.

• מחיר: המחיר הוא גם גורם חשוב שיש לקחת בחשבון בעת ​​קניית שקי השינה לתרמילאים. ישנם סוגים שונים של תיקים בטווחים שונים. אם אתה תרמילאי רגיל אז אתה יכול להשקיע בתיק טוב ועמיד שיחזיק מעמד לאורך זמן; אבל אם אתה תרמילאי מדי פעם, אתה יכול להרשות לעצמך להיות פחות בררן. תחילה הגדר את התקציב שלך ולאחר מכן בחר את התקציב שאתה צריך.

אם אתה מחשיב את כל הגורמים הללו לפני הקנייה, אתה צריך לקבל את שק השינה הנכון לתרמילאים שיענה על הדרישות שלך במידה מיטבית. תרמיל שמח!

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved