בחירת ביגוד מתאים לטיפול בילדים

/
/
/
279 Views

מעונות יום וגני ילדים מזמינים לעתים קרובות בגדים מותאמים אישית לצוות ולתלמידים שלהם. זה יכול להיות מבלבל לדעת איזה סוג של הדפסה ועיצובים להזמין. במקום לקחת דוגמה למדפסת, זה יעזור אם תוכל לדבר עם עובד בעל ידע של חברת הלבשה לגבי אפשרויות המוצר והתקציב שלך. אתה יכול לבחור סגנון הדפסה שונה בהתאם למספר הפריטים שאתה מתכוון להזמין ולאופן השימוש במוצרים.

מעונות יום מזמינים לרוב חולצות טי לתלמידים שלהם, במיוחד לטיולים או חולצת פולו אחידה, חולצות לעובדים, תיקים, קופסאות אוכל עם צד רך או תיקי ספרים. חלק מבתי ספר יציעו פריטים יוקרתיים יותר, כמו תיק החתלה, ללקוחות חדשים או כפרס. ניתן ליצור את כל הפריטים הללו עם לוגו בית הספר שלך או הודעה על אירוע מיוחד שמארח בית הספר שלך. השמיים הם הגבול ליצירתיות שלך!

באופן כללי, ישנם 3 סוגים של עיצובי לבוש: הדפסת בגדים, הדפסת מסך ורקמה. יש יתרונות וחסרונות לכל אחד.

הדפסת בגדים משתמשת במדפסת בגדים דיגיטלית, שהיא מדפסת הזרקת דיו בפורמט גדול ממוחשבת. זה מודפס ישירות על הבגד. היתרון בסגנון זה הוא שאין מינימום הזמנות או הזמנות מחדש וזו העלות הנמוכה ביותר מבין שלוש השיטות. יכול להיות פירוט טוב על לוגו או יצירות אמנות ואין תוספת תשלום עבור אמנות מרובת צבעים. ניתן להדפיס אותם עם צבעים ללא הגבלה. עם זאת, הדפסת בגדים אינה משמשת עם דיו לבן.

הדפסת מסך דומה לשבלונה שבה הסטנסיל האמנותי מודבק למסך עדין לתמיכה. לאחר מכן דוחפים דיו דרך המסך אל החולצה. הדפסה בסגנון זה מכונה גם "מסך משי" או "סריגרפיה". הדפסת מסך יכולה להתבצע על כל חולצה צבעונית וניתן להשתמש במספר צבעים של דיו, כולל דיו לבן. עם זאת, מכיוון שיש לסנן כל צבע בתמונה בנפרד, ככל שיש יותר צבעים, כך העלות גבוהה יותר לעומת הדפסת בגד שמשתמשת במדפסת להדפסת התמונה עם צבעים ללא הגבלה. מכיוון שיש עמלת מסך חד פעמית על הקמת היצירה להדפסת מסך, המחיר לפריט יהיה נמוך יותר בהזמנת חולצות נוספות. לדוגמה, נניח שחברת ההלבשה גובה עמלת מסך של 15-20 דולר ולאחר מכן מחיר קבוע לחולצה. העמלה של 15-20$ לא תהיה עצומה אם אתה מזמין 100 חולצות, מה שמעלה את העלות של כל חולצה רק ב-15 עד 20 סנט. אבל זה עשוי להיות יקר אם אתה רוצה להזמין רק 5, מכיוון שזה למעשה יעלה את מחיר החולצה שלך ב-$3 או $4.

רקמה היא תפירה בפועל של לוגו או שם עם מכונת תפירה תעשייתית. ניתן לעשות כמה יצירות אמנות בסיסיות עם רקמה, מכיוון שהמכונות מתוכנתות עם מחשב. זהו מראה מאוד מתוחכם ומקצועי. יש מעונות יום שמעדיפים רקמה לאנשי הצוות שלהם חולצות פולו שהן חלק מהמדים שלהם, שכן זה נותן מראה מקצועי מאוד. זו גם בחירה טובה אם אתה שם את שם בית הספר שלך על תיק ספרים או תיק. ניתן להשתמש במספר צבעי חוט ובכל צבע חולצה. בדרך כלל זה קצת יותר יקר מאשר אפשרויות ההדפסה, אבל העלות הסופית נקבעת לרוב על ידי מספר גורמים, כולל פירוט העיצוב ומספר המוצרים שהוזמנו.

כעת, לאחר שהודיעו לך על הסוגים השונים של עיצוב לבוש, אתה מוכן להיות יצירתי! חברות הלבשה רבות מציעות כמה שירותי עיצוב, אך כולן יכולות לקחת את הגרפיקה או הלוגו שלך ולשחזר אותם. לפני שאתה מזמין, וודא שאתה ברור לגבי הפורמט שהם יצטרכו עבור היצירה שלך. או בקש מהם לעזור לך לעצב משהו מהנה לאותו טיול שטח או חולצה מיוחדת ליום!

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved